ימי גיבוש

הפעלות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מציעה לכם מגוון של חבילות ומסלולים להפעלות לימי הולדת. הפקת יום הולדת אתגרי, יום הולדת למבוגרים, יום הולדת לילדים ועוד.

חוגגים יום הולדת? בואו לחגוג בפארק אתגרים של קבוצת אדרנלין בשטח. תוכלו לבחור יום הולדת המשולב במגוון אטרקציות כמו פיינטבול, קרבות לייזר טאג, קארטינג פדלים, קיר טיפוס ועוד.

  

.

לקבלת חבילות ומחירים לחץ כאן >>>

 

הפעלות לימי הולדת
הפעלות לימי הולדת

 

למגוון חבילות ומחירים להפעלות ימי הולדת לחצו כאן

יום הולדת לילדים עם אדרנלין בשטח

קבוצת אדרנלין בשטח מציעה לכם מגוון פעילויות ומסלולים ליום הולדת לילדים. יום הולדת לגיל 8, יום הולדת לגיל 9, יום הולדת לגיל 10 ומעלה, עם מגוון פעילויות שמתאימות בדיוק לשלב שבו הילדים שלכם עדיין לא מבוגרים אבל גם לא ילדים קטנים. קבוצת אדרנלין בשטח מציעה לכם יום הולדת מובנה, בליווי צוות מפעילים מקצועי בשילוב פעילויות אתגריות מהנות וייחודיות בהתאמה אישית במיוחד בשבילכם.

 

מה כולל יום הולדת אתגרי של חברת אדרנלין בשטח?

בהפקת יום הולדת עם קבוצת אדרנלין בשטח עומדות לרשותכם כל הפעילויות האתגריות שמציעה החברה, חוויית ירי ספורטיבי, לייזר טאג, קרבות פיינטבול, קיר טיפוס, מסלולים מיוחדים כמו מסלול אתגרים, מסלול הישרדות, פארק EXTREME לנד ועוד מגוון פעילויות אתגריות ייחודיות לקבוצת אדרנלין בשטח בהתאמה לגיל המשתתפים. תוכלו לבחור ממגוון חבילות ומסלולים את יום ההולדת האתגרי המושלם עבורכם ולקבל ייעוץ בתכנון יום הולדת אתגרי.

 

מחפשים הפעלות לימי הולדת? התקשרו עכשיו לאדרנלין בשטח ואנו נתאים עבורכם יום הולדת אתגרי במיוחד בשבילכם – 1-700-50-56-50

 

לחצו כאן למגוון חבילות ומסלולים והפעלות לימי הולדת

 

יום הולדת לגיל 10 | יום הולדת לגיל 11 | יום הולדת לגיל 12

 

לקבלת חבילות ומחירים לחץ כאן >>>

Share Button