תפריט

[ימי כיף לעובדים]

ימי כיף לעובדים

כל מנהל יודע כמה חשוב לארגן יום כיף לעובדים. ימי כיף לעובדים זו הזדמנות מעולה להוציא את העובדים משגרת העבודה והיום יום, להראות אכפתיות ולגמול לעובד עבור תרומה לפעילות הארגון.

באמצעות ימי כיף לעובדים, ימי גיבוש לעובדים ניתן ליצור אינטראקציה בין העובדים, לגרום לשיתוף, לחזק את עבודת הצוות, לגרום לעובדים ליותר אכפתיות ותחושת שייכות. חשוב לדאוג לשילוב של כולם בפעילות של אותו היום, ולחדד מסרים של עבודת צוות, גיבוש ושיתוף פעולה בין כולם. גם ימי כיף וגם ימי גיבוש לעובדים מעלים באופן משמעותי את המורל של העובדים

 

רעיונות לסדנאות מנהלים
[קצת מידע.. ]

חושבים על הפרטים הקטנים לעובדים

בכדי לשבור שגרה עבור כל מנהל או עובד שכבר שבעו מכל האירועים הבנאלים, צריך לחשוב על משהו אחר, קונספט כזה שישלב ימי כיף לעובדים כחווית שטח מאתגרת וגם כפעילות מגבשת התורמת ואף מגבירה את הלכידות הקבוצתית בחברה. כשמארגנים ימי כיף לעובדים חשוב לחשוב על כל הפרטים, הקטנים והגדולים. אנחנו בקבוצת אדרנלין בשטח משתדלים לחשוב על הכל, תוך שימת לב לכל פרט ופרט. כך גם בתכנון ימי גיבוש לעובדים ובתכנון יום כיף  לעובדים המתאים לכולם: החל מהעובד הזוטר ועד למנהלים הבכירים בחברה.

ימי כיף- רווח לעובדים ורווח למנהלים

ימי כיף, כאמור, יוצרים שיתוף פעולה בין העובדים ותורמים להעלאת המורל במקום העבודה. הרווח המתקבל מהימים המיוחדים האלו הוא גם לעובדים, אך בהחלט גם למנהלים. זכרו כי עובדים מרוצים עובדים טוב יותר ותורמים רבות יותר לארגון. מסיבה זו ימי גיבוש לעובדים הם הכרחיים ונחוצים בדיוק כמו ציוד משרדי, תכנית שיווק או כל דבר אחר שהוא קריטי ומהותי למקום העבודה. 

יום כיף לעובדים מתחיל בבניית הקונספט

בחירת מיקום הפעילות (חוף הים, פארק, יער וכדו’), תכנון הפעילות לאותו יום (משימות לגיבוש, משימות אתגר, משחקי פיינטבול, טיולי אופנים ועוד) וכמובן אי אפשר בלי ארוחה מעולה.

יום כיף לעובדים בשטח או יום גיבוש לעובדים בשטח, ישאיר את כולם עם זיכרונות מחוויות היום שלא ימוש מזיכרונם במהרה ואף ייזכר גם לשנים שיבואו. להזמנה של ימי כיף לעובדים ולחוויה מרגשת צרו קשר עוד היום עם חברת אדרנלין בשטח ואנחנו נשמח לעזור ולבנות עבורכם את תכנית יום כיף המתאימה רק לכם ליום כיף שלא ישכח.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד

Made with
GS ❤