יום גיבוש באדרנלין

יום גיבוש באדרנלין בשטח

יום גיבוש באדרנלין לעובדים שלכם? לא יודעים היכן להתחיל ומה לעשות? 

יום גיבוש באדרנלין

מטרת יום גיבוש באדרנלין

לפני שתתיישבו לתכנון יום גיבוש הגדירו מטרות. למה הכוונה? יום גיבוש יכול להיות לכמה מטרות אם לא תגדירו מטרה תלכו לאיבוד. האם אתם רוצים לגבש עובדים חדשים בצוות. אולי אתם מעוניינים לפתור סכסוכים בתוך מקום העבודה או ליצור חברויות חדשות. אפשר וברצונכם ליצור לויאליות למערכת או קירוב של ההנהלה וצוות העובדים. כל מטרה כזו משנה את אופיו של יום גיבוש. לכן, יש לבחור מטרה ולהתקדם משם. בחרתם את המטרה מצוין זהו הצעד הראשון ליום גיבוש מוצלח.
לא משנה מהי מטרת יום גיבוש חשוב מאד כי הוא יהיה חוויתי. עובד שיחווה חוויה חיובית עם מקום העבודה ישמח להגיע אליו בכל בוקר. מקום העבודה יקשר בראשו לחוויה טובה וחיובית.
בחרו את החוויה אותה אתם רוצים שהעובד יחווה בהתאם לכלל העובדים שלכם חשוב מאד שעובד לא ירגיש בחוץ כי החוויה אינה מתאימה לו.
הצעות פרקטיות

מדריך קצר ליום גיבוש נפלא.

יום גיבוש לעובדים יכול להיות המון דברים הנה כמה דוגמאות:
משחקי OTD– משחקים אלו נועדו לגבש בין אנשים וללמד אותם עבודת צוות. קיימים פארקים מיוחדים למשחקים אלו אך הם גם מגיעים עד למקום העבודה עצמו על אף שאנו ממליצים לצאת מהמשרד לשינוי אוירה.
ניווט- יום גיבוש המכיל ניווט מוציא מכל עובד את מקומו החברה ומגלה דברים חדשים. זו הזדמנות ללמוד על העובדים שלכם דברים שלא ידעתם ואולי חבל לפספס אותם.
פיינטבול- זוהי חוויה מאד מגבשת. המשחק בקבוצות מגבש את האנשים יחד ועל כן זוהי פעילות מבוקשת בימי גיבוש.
סדנאות והרצאות- נשמע משעמם אך ניתן למצוא סדנאות והרצאות מעניינות מאד. כדאי לשקול אופציה זו אם יש לכם המון עובדים מבוגרים שלא יכולים להשתתף בפעילויות אתגריות.
טיולי ג’יפים- מומלץ בחום. יום גיבוש זה נותן לעובדים חוויה חיובית יחד ומגבש אותם.

בחברתנו קיימות עוד המון אופציות לימי גיבוש שונים ומרתקים. צרו אתנו קשר ונעזור לכם להחליט על הפעילות המתאימה לכם ונארגן לכם יום גיבוש נפלא.