צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
הכירו את האטרקציות הכי שוות ליום הולדת

הכירו את האטרקציות הכי שוות ליום הולדת

תשכחו את כל מה שידעתם על מסיבות יום הולדת ובואו להכיר אטרקציות ליום הולדת עם המון חוויה והנאה של חברת אדרנלין בשטח. זה הזמן לשנות את החשיבה ולהתרגל לחוויות חדשות בעולם הפעילויות לימי הולדת.
אם עד עכשיו הבאתם מפעיל הביתה, אפיתם עוגה וחגגתם עם בלונים, אנו מזמינים אתכם להכיר פעילות חווייתית ומאתגרת המשלבת פעילות גופנית, חשיבה אסטרטגית והמון הנאה.
זו תהיה חגיגת יום ההולדת שכולם ידברו עליה זמן רב לאחר תסתיים ותשאיר אתכם עם טעם של עוד.

 

יום הולדת יש רק פעם בשנה

יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה וזו בדיוק הסיבה לחגוג בגדול עם כל החברים. לא עוד מסיבת יום הולדת בנאלית מתוכננת מראש, מעכשיו חוגגים בענק עם אטרקציות ליום הולדת מגניבות וחדשות. הפעלות קבוצתיות מלאות אקשן, הנאה ותחרותיות. הפעלות אלה משלבות פעילות גופנית, אסטרטגיה וכושר מנהיגות.
אנו מציעים לכם שפע של חבילות עם אטרקציות לילדים, לנוער ולמבוגרים. החבילות כוללות: קרבות פיינטבול, קרבות עם תותחי לייזר טאג, ימי הולדת והפעלות בסגנון הישרדות ומסלולים אתגריים עם קיר טיפוס.
תוכלו למצוא אצלנו אטרקציות לימי הולדת חבילות ומחירים לכל כיס אשר יעצימו את החוויה של ילד או ילדת יום ההולדת. לכל פעילות יש הכוונה לגילאים ולמספר משתתפים, הסבר על הפעילות ומשך הזמן שהיא נערכת.
ניתן להפתיע את ילדי יום ההולדת בכל שנה בפעילות חדשה ומאתגרת.

 

אטרקציות ליום הולדת להעצמת הביטחון העצמי

פעילויות לימי הולדת במקום המציע לילדים להתנסות בחוויות אתגריות, מעצימות את ביטחונם העצמי של הילדים. מעבר להנאה המרובה שהם מפיקים מהמשחק עצמו, הם נדרשים להגן על עצמם, ללמוד לעבוד בעבודת צוות, ליזום מהלכים ולהוביל את קבוצתם לניצחון. המשחקים מעודדים התגברות על קשיים אישיים למען מטרה מסוימת, משחק קבוצתי וביטוי עצמי גבוה. כל זאת הם ערכים חינוכיים נוספים לחוויה האדירה שהם חווים בתוך המשחק.
ההנאה היא עצומה ומתאימה לא רק לימי הולדת. ניתן ליהנות מהאטרקציות האתגריות הללו גם בימי גיבוש של כל הכיתה, ימי כייף מאורגנים או ציון של אירוע מסוים.  מוזמנים להתרשם מהפעילויות לימי הולדת אותן אנו מציעים.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד