צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
איך לא לפספס את המטרה בימי גיבוש וליצור ימי גיבוש מעניינים לעובדים

איך לא לפספס את המטרה בימי גיבוש וליצור ימי גיבוש מעניינים לעובדים

אנחנו באדרנלין מסתכלים על התמונה הגדולה ומתמקדים גם בפרטים הקטנים. כך אנו דואגים שלא יתפספס דבר ביום הגיבוש הבא שלכם, חשוב לנו ליצור ימי גיבוש מעניינים.

 

אין לנו ספק שאתם מכירים את כל היתרונות של ימי גיבוש לעובדים וזו כנראה הסיבה שאתם מתעניינים בנושא ומנסים למצוא רעיונות לפעילות מעניינת. אולם הניסיון שלנו מלמד שגם אם מוצאים רעיון מתאים, אפשר לפספס את כל המטרה של יום גיבוש. איך זה קורה? כאשר לא שמים לב לפרטים, אז לפני שאתם מחליטים לתכנן לבד בעצמיכם יום גיבוש, קראו טוב טוב את כל התרחישים שעלולים לקרות, עם כל הרצון הטוב שלכם ליצור ימי גיבוש מעניינים לעובדים.

 

מה יכול להשתבש בימי גיבוש לעובדים?

ההשקעה בימי גיבוש משתלמת. העובדים זוכים למלא מצברים, להכיר טוב יותר אחד את השני ולפתח קשרים ושיתופי פעולה שיכולים להועיל למקום העבודה. אולם אם לא תתכננו נכון את הפעילות, תגלו שכל המטרות הללו מתפספסות וזה יכול לקרות בגלל הפרט הכי קטן. אספנו עבורכם מספר תקלות שיכולות להתרחש בימי גיבוש, כדי שתדעו להימנע מהן.

 

חוסר התאמה בין סוג הפעילות לאופי הקבוצה

הפספוס הראשון יכול להיות בחוסר חשיבה ותכנון נכון. זה קורה למשל כאשר שומעים על מקום אחר שיצא ליום גיבוש ונהנה מאד מן הפעילות ואז ממהרים לחקות את הרעיון. אבל מה קורה אם מדובר בפעילות תחרותית וזה לא מתאים לצוות שלכם? או פעילות המבוססת על ספורט אקסטרים ובצוות שלכם יש לא מעט עובדים מבוגרים או בעלי מוגבלויות? לכן חשוב מאד לבחור בחברה שיודעת להתאים את אופי הפעילות לקבוצה שמגיעה אליה.

 

פעילות קטנה לקבוצה גדולה

אי התאמה בין מספר העובדים המגיעים לבין סוג הפעילות, הוא פספוס משמעותי. פעילות טובה היא פעילות בה כל אחד יכול לקחת חלק ולהשתתף ואף אחד לא נשאר בצד או נאלץ להמתין זמן רב עד שיגיע תורו.

 

לשכוח מהפרטים הקטנים

מצאתם מקום יפהפה ורעיון מקורי ומעניין לפעילות, אבל שכחתם לבדוק את מזג האוויר הצפוי באותו יום ולא דאגתם לאוכל ושתייה. אלו אולי דברים קטנים, אך הם יכולים להרוס את כל היום ולגרום לעובדים שלכם להתלונן ולהימנע משיתוף פעולה במהלך הפעילות.

 

באדרנלין מקפידים על כל פרט ופרט ומזמינים אתכם ליהנות מניסיון, יצירתיות ושירות אדיב. יחד נבנה עבורכם פעילות מהנה ומתאימה עבור ימי גיבוש מעניינים לעובדים ונוודא שאתם מפיקים את המקסימום מהיום המיוחד שתכננו עבורכם.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד