צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ארגון ימי כיף לקבוצות

ארגון ימי כיף לקבוצות

בדיוק כמו שאנחנו משקיעים במשפחה שלנו, כך חשוב להשקיע גם באנשים שעובדים אתנו. כמנהלים יש לנו אחריות לדאוג לכך שכלל העובדים שלנו יהיו מרוצים וירגישו טוב במקום העבודה שלנו. יש הרבה מאוד דרכים לשפר את האווירה במקום העבודה וליצור בה סביבה מקבלת, נעימה וכיפית. בשנים האחרונות בהשראה של תעשיית ההייטק הבינלאומית יותר ויותר עסקים בוחרים להוציא את העובדים שלהם ל יום כיף קבוצתי. ארגון ימי כיף לקבוצות יכול להיות דרך נהדרת לגבש את כלל העובדים שלנו ולגרום להם להכיר אחד את השני יותר טוב. כאשר אנחנו מארגנים יום כיף חשוב שנתייחס לנושאים כמו כיבוד (מה נאכל במהלך היום) וכמובן הפעילויות.

 

ארגון ימי כיף לקבוצות

ארגון ימי כיף לקבוצות מצריך חשיבה לפרטים הקטנים. כאשר אנחנו מארגנים ימי כיף לקבוצה שהיא מגוונות ויש בה כל מני סוגים של אנשים במגוון גילאים חשוב לחשוב מהו המכנה המשותף לכלל האנשים בקבוצה ולפי זה לארגן את יום הכיף. עוד חשוב לשים לב האם אנחנו מחליטים לארגן יום כיף רק לעובדים או האם אנחנו מאפשרים להם להביא ליום הכיף גם את בני ובנות הזוג שלהם ואת הילדים. כל החלטה מסוג זה תאפשר לנו לארגן יום כיף שונה מבחינת התוכן והמהות שלו.

 

ארגון ימי כיף לקבוצות נועד לאפשר לאנשים בעבודה להתחבר אחד לשני ולהרגיש יותר בנוח יחד. כאשר אנחנו מתכוונים לארגן יום כיף חשוב שנארגן יום שיהיה בעל אופי יצירתי כך שאנשים ייהנו בו ויזכרו אותו. ימי כיף שונים יכולים לערב פעילויות ספורטיביות שונות כמו למשל משחקי פיינטבול, קיר טיפוס, לייזר טאג, פארק חבלים ועוד.

 

מארגנים ימי כיף לעובדים וזקוקים להכוונה? מלאו פרטים בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד