תפריט

[הפעלות ימי הולדת]

הפעלות ימי הולדת 

הפעלות לימי הולדת עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מציעה לכם מגוון של חבילות ומסלולים להפעלות לימי הולדת. הפקת יום הולדת אתגרי, יום הולדת למבוגרים, יום הולדת לילדים ועוד.

חוגגים יום הולדת לילדיםבואו לחגוג בפארק אתגרים של קבוצת אדרנלין בשטח. תוכלו לבחור יום הולדת המשולב במגוון אטרקציות כמו פיינטבול,  פארק חבלים, קרבות לייזר טאג, קארטינג פדלים, קיר טיפוס, מתנפחים, מסלולים אתגריים ומסלולי הישרדות, ירי בחץ וקשת, ועוד.

קבוצת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים רבי משתתפים וימי הולדת לקבוצות קטנות של 20 איש. אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין בשטח או לבחור לחגוג בטבע: חורשות, פארקים ואף חצר הבית

הפעלות לימי הולדת לילדים

[הערה חשובה ]

יום הולדת לילדים עם אדרנלין בשטח

קבוצת אדרנלין בשטח מציעה לכם מגוון פעילויות ומסלולים ליום הולדת לילדים: ימי הולדת לבנים וימי הולדת לבנות. באדרנלין בשטח חוגגים ימי הולדת לכל הגילאים: יום הולדת לגיל 8, יום הולדת לגיל 9 יום הולדת לגיל 10, יום הולדת לבר מצווה ומעלה. אלו הפעלות לימי הולדת עם מגוון פעילויות שמתאימות בדיוק לשלב שבו הילדים שלכם עדיין לא מבוגרים אבל כבר לא ילדים קטנים. קבוצת אדרנלין בשטח מציעה לכם יום הולדת מובנה, בליווי צוות מפעילים מקצועי בשילוב פעילויות אתגריות מהנות וייחודיות בהתאמה אישית במיוחד בשבילכם. וכמובן, דגש מירבי על בטיחות – ציוד בטיחותי והדרכה וליווי מקצועיים של מדריכים מנוסים ואחראיים.

מה כולל יום הולדת אתגרי של חברת אדרנלין בשטח?

בהפקת הפעלות לימי הולדת עם קבוצת אדרנלין בשטח עומדות לרשותכם כל הפעילויות האתגריות שמציעה החברה, חוויית ירי ספורטיבי, לייזר טאג, פארק חבלים, קרבות פיינטבול, קיר טיפוס, מסלולים מיוחדים כמו מסלול אתגרים, מסלול הישרדות, פארק EXTREME לנד ועוד מגוון פעילויות אתגריות ייחודיות לקבוצת אדרנלין בשטח בהתאמה לגיל המשתתפים. תוכלו לבחור ממגוון חבילות ומסלולים את יום ההולדת האתגרי המושלם עבורכם ולקבל ייעוץ בתכנון יום הולדת אתגרי

מחפשים הפעלות ימי הולדת? התקשרו עכשיו לאדרנלין בשטח ואנו נתאים עבורכם יום הולדת אתגרי במיוחד בשבילכם

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50

[גלריית תמונות ]

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד

Made with
GS ❤