צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הפקת יום הולדת במרכז

בין אם זהו יום הולדת לילדים ובין אם למבוגרים, במיוחד אזור המרכז מתאפיין בילדים ומבוגרים שכבר ראו הכל. לכן, הפקת יום הולדת במרכז היא לא תמיד קלה. הורים או בכלל אנשים החושבים על הפקת יום הולדת במרכז שוברים את הראש איך לחדש ואיך ליצור עניין. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מנוסים מאוד בהפקת אירועים, כולל יום הולדת. אנו נארגן לכם יום הולדת בלתי נשכח, בין אם בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח, בין אם באחד מיערות הארץ לבחירתכם ובין אם בחצר הבית.

הפקת יום הולדת בשרון

בין אם חגיגות יום הולדת במרכז או הפקת יום הולדת בשרון, פארק אתגרים של אדרנלין בשטח נמצא בקרבת מקום ולכן מהווה אופציה מעולה. הפקת יום הולדת בשרון או הפקת יום הולדת במרכז הנערכת בפארק אתגרים תכלול שימוש בפארק החבלים, מתחמי הפיינטבול או הלייזר טאג שמתאימים כחלק מתוך הפקת יום הולדת בשרון שאינה מיועדת בהכרח לחובבי כושר וספורט אלא אוהבים משחק כיפי ואתגר מהנה, מתחם קיר טיפוס וגם סדנאות מיוחדות כמו סדנת בישול, משחק המירוץ למיליון ועוד.

הפקת ימי כיף לעובדים

ארגון יום הולדת הוא חלק קטן ממגוון האירועים שאנו מפיקים. הפקת ימי כיף לעובדים מהווה חלק נוסף וחשוב בעשיה של קבוצת אדרנלין בשטח. גם הפקת ימי כיף לעובדים כוללת מגוון רחב של אפשרויות שאנו מציעים. הפקת ימי כיף לעובדים יכולה גם היא לכלול מגוון פעילויות, כשכאן אנו מכניסים "בדלת האחורית" גם ערכים שחשוב למנהל החברה להנחיל לעובדיו, מסרים שברצונו להעביר או גם הדרך בה הוא רוצה למתג את החברה שלו. הפקת ימי כיף לעובדים יכולה גם היא להיות במגוון מקומות החל מפארק אתגרים, דרך יער בן שמן אם אתם במרכז או יער ליד קיבוץ דפנה אם אתם בצפון ועד מקום העבודה עצמו.

ארגון והפקת אירועים ימי כיף לחברות

אם ארגון יום הולדת יוצר שבירת ראש לא קטנה להורים או למארגן יום ההולדת, על אחת כמה וכמה כשמדובר על ארגון והפקת אירועים ימי כיף לחברות. עבור חברות רבות יום כיף נועד להשיג מספר מטרות, בראשן יצירת אווירה מהנה וכיף לעובדים אך גם עבודה על שיתוף פעולה בצוות, יצירת אמון בין עובדים, העלאת ביטחון בקרב עובדים לביטוי עצמי ויוזמה ועוד. ארגון והפקת אירועים ימי כיף לחברות הם תחום בו אנו עוסקים כבר שנים. חברות רבות מזמינות אצלנו שנה אחר שנה את האירוע השנתי שלהן כשבכל פעם אנו מציעים יום כיף אחר לחלוטין. ארגון והפקת אירועים ימי כיף לחברות כולל מגוון תחרויות ומשימות, פעילות כיפית, טיולים, בישול וכמובן הנאה רבה ממתקני הפארק.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד