צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

גיל המצוות, הינו הגיל בו הילד או הילדה נפרדים מן הילדות ועוברים אל העולם של "הגדולים", בו הם מתחייבים על קיום מצוות. לשלב זה בחיים, מתלווה החגיגה הנהדרת לציון האירוע המשמח. את החגיגה כל אחד עושה באופן שהוא רוצה ויש ביכולתו, כגון: גן או אולם אירועים, חצר הבית, מסעדה ועוד. אבל..על חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים,  לחגוג בר מצווה בפארק אתגרים, אנחנו בטוחים שעוד לא ממש שמעתם בעבר. זוהי חגיגה, בלתי נשכחת, עם פעילויות שיש בהן המון אקשן, כיף והנאה רבה.

חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

חגיגת בר או בת מצווה בפארק אתגרים הינה חגיגה מיוחדת וללא ספק בלתי נשכחת, בעיקר עכשיו, בתקופת הקורונה, זהו זמן מושלם לחגוג באוויר הפתוח, יחד עם חברים קרובים ומשפחה קרובה, חגיגה מצומצמת, אבל כל כך מהנה. בפארק אתגרים אדרנלין בשטח ישנן מגוון פעילויות שוות גם לילדים וגם למבוגרים! כגון: לייזר טאג, פיינטבול, קיר טיפוס, טיפוס על פארק חבלים ועוד. הפארק מכיל מגוון פעילויות בשטחו העצום, ולכן אין מקום יותר פתוח והיגייני כדי לחגוג בו אירועי בני מצווה.

חגיגת מצוות באדרנלין בשטח

אדרנלין בשטח הינו פארק אתגרים, אשר משתרע על שטחים עצומים. הפארק ממוקם בצומת חולון, במרכז הארץ ומעניק מזה שנים רבות שירות לילדים, בני נוער ומבוגרים רבים, שרק רוצים לחגוג, לבלות וליהנות. חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים אדרנלין בשטח, בר מצווה ובת מצווה באדרנלין בשטח הינה חוויה בלתי נשכחת. בפארק ניתן לארגן קייטרינג איכותי, שולחנות מסודרים לישיבה, מוזיקה וכל מה שאתם זקוקים לו על מנת ליהנות כמה שיותר מן החגיגה.

רוצים לקבל פרטים על חגיגת מצוות בפארק אתגרים שלנו? חייגו 1700-50-56-50 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד