צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חשיבות ימי כיף לעובדים

חשיבות ימי כיף לעובדים

כל מנהלי משאבי האנוש והרווחה מבינים את הצורך והחשיבות של ימי כיף לעובדים. יום כיף הוא אתנחתא משגרת העבודה וזהו יום שגומל לעובדים על עבודתם הקשה במהלך כל השנה. יום כיף לעובדים מעלה את המורל, מחבר בין הצוות ומשפיע בצורה טובה על סביבת העבודה.

 

פארק חבלים אתגרי

 

יום כיף לעובדים- חשוב ומבורך

כאשר סביבת העבודה היא נעימה ושהצוות מגובש ומחובר, האפקטיביות בזמן העבודה היא הרבה יותר גבוהה. על מנת שהעובדים שלך יהיו יותר יעילים, הם צריכים תקשורת טובה אחד עם עם השני, ימי כיף לעובדים הם מאוד חשובים ליצירת תקשורת בין העובדים, חיזוק הקשר ועבודת צוות יחדיו. חשוב מאוד שכל העובדים ייקחו חלק ביום כיף על מנת להשיג את המטרה.

 

פעילויות מגבשות ביום כיף לעובדים

דיברנו על כך שעבודת צוות הוא דבר מאוד חשוב בימי כיף לעובדים, לכן חשוב מאוד לבצע יום כיף עם פעילויות שבהן יש דגש על פיתוח הצוות. לדוגמא: מסלולי מכשולים, תחרויות ניווט, תחרויות ירי, משחקי פיינטבול, פארק חבלים אתגרי ועוד. פעילויות אילו מצריכות תקשורת טובה בין העובדים, כושר מנהיגות, חלוקת משימות ולקיחת אחראיות על תפקיד ראש צוות, כל אלה הם פרמטרים חשובים מאוד על מנת ליצור יום כיף מגבש בין העובדים.

 

 

 

לצאת מהשגרה וליהנות

לא תמיד צריך סיבה כדי לצאת ליום כיף עם כל העובדים, יום כיף כשמו כן הוא: יום מהנה מלא בכיף ומגיע לעובדים שלכם מדי פעם לצאת מהשגרה וליהנות יחד עם חבריהם לצוות. היציאה מהשגרה מאפשרת לנפש להשתחרר וליהנות מחוץ למסגרת העבודה, שבה יש לו"ז ולא מעט לחצים. ההתנתקות מהסטרס וההנאה יחד עם כל חברי הצוות, ללא פערי מעמדות והיררכיה היא נורא חשובה, על מנת לגרום לכל עובד להרגיש שווה, שהוא תורם ותחושת שייכות למערכת.

 

שימו לב! כאשר אתם מארגנים יום כיף, אל תתפשרו, קחו חברה רצינית עם וותק וניסיון, שתארגן עבור העובדים שלכם יום כיף מהנה ואתם תוכלו להיות בראש שקט, ללא כל דאגות לגבי כל הפרטים הקטנים.

 

מחפשים יום כיף שהעובדים שלכם לא יוכלו לשכוח?

פנו אלינו ונתאים עבורכם יום כיף מהנה ומלא בחוויות טובות

חייגו 1700-50-56-50

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד