טיולים במרכז

רוצים להביא לכך שעובדי החברה יצברו חוויות משותפות? צבירת חוויות משותפות בקרב העובדים יוצרת גיבוש ארוך טווח המשפיע על תפקוד החברה. טיולים במרכז היא דרך מעולה לגיבוש במקומות עבודה הנמצאים באזור המרכז או ברחבי הארץ בכלל. טיול במרכז יגרום לכולם לשנות אווירה, גם לחברות במרכז שיראו את סביבתן אחרת וגם לחברות באזורים אחרים בארץ שישנו מיקום ואווירה. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח, מציעים בין מגוון האפשרויות הרחב גם טיולים במרכז שישולבו ביום כיף וחוויות.

טיולי ג’יפים במרכז

האחד הסוגים האהובים של טיולים במרכז הם טיולי ג’יפים במרכז. טיולי ג’יפים שאנו מפיקים ומארגנים משלבים תמיד חוויות נוספות לטיול עצמו. בין קטע נסיעה אחד לאחר אנו עושים הפסקות ומשלבים משימות מהנות המאפשרות להכיר טוב יותר גם את האזור והסביבה וגם את חברי הקבוצה. מניסיון, טיולים במרכז בכלל וטיולי ג’יפים במרכז בפרט, יוצרים גיבוש רב בקבוצה. החלוקה לצוותים קטנים שנוסעים יחד, הנסיעה באזורים שאליהם ניתן להגיע רק עם ג’יפים ושלל החוויות הנוספות לטיול הופכות יום כזה לבלתי נשכח. לכן, בפעם הבאה אין צורך להתלבט: פנו לאלינו ונציע לכם מגוון טיולי ג’יפים במרכז ושלל פעילויות נוספות.

טיולים וימי כיף בצפון

אם טיולים במרכז פחות מדברים אליכם ואם מחפשים להתרחק ולשבור לגמרי את השגרה, אנו מציעים גם טיולים וימי כיף בצפון. בין אם אלה טיולים במרכז או טיולים וימי כיף בצפון, תמיד מעבר למסלול הטיול יהנו המשתתפים ממגוון משחקים ופעילויות בשטח. המדריכים המנוסים של אדרנלין בשטח מכירים היטב את האזור בו נערך הטיול ולכן דרכם תוכלו להכיר את האזור כפי שמעולם לא הכרתם. טיולים וימי כיף בצפון יכולים להיות לא רק ימי כיף למקומות עבודה אלא גם לקבוצות אחרות כמו מספר משפחות שמחפשות פעילות מהנה לכולם, בין אם אלה חברים או משפחה מורחבת. כך כמובן גם בטיולים במרכז.

טיולים וימי כיף בדרום

גם טיולים במרכז וגם בצפון מתקיימים בתוך נופים דומים יחסית. אם אתם רוצים לשנות לחלוטין את הנוף וליהנות ממסתורי המדבר, טיולים וימי כיף בדרום הם בדיוק בשבילכם. גם טיולים וימי כיף בדרום, בדומה לטיולים במרכז, מתקיימים באווירה נעימה וכיפית ומשלבים מגוון פעילויות המתאים לכולם כמו בישול בשטח, משחקי גיבוש המירוץ למיליון, הישרדות, סדנאות ניווט ספורטיבי בשטח ועוד. כמובן שכמו בפעילויות אחרות שאנו מארגנים, גם טיולים וימי כיף בדרום נערכים בתיאום מלא איתכם. הניסיון הרב שלנו לימד אותנו ששיתוף פעלה מלא עם האחראי או מזמין הטיול הוא חשוב מאוד להצלחה מקסימלית של האירוע.

אתר של ימי כיף, פיינטבול, אדרנלין, ימי הולדת בפארק