טיולי רייזרים במרכז

התפיסה המקובלת היא שכדי ליהנות מאטרקציות בחיק הטבע צריך לעשות נסיעה ארוכה לצפון או דרומה לאזורים המדבריים. לקבוצת אדנרלין בשטח יש חדשות בשבילכם: אין צורך ללכת רחוק – טיולי רייזרים במרכז לאוהבי ספורט מוטורי וטיולי שטח.

טיולי רייזרים במרכז
טיולי רייזרים במרכז

טיולי רייזרים במרכז – חווית ספורט אתגרי בשילוב טבע קסום

טיולי רייזרים במרכז מאפשרים לכם ליהנות מחוויית ספורט אתגרי המשלבת בילוי מענג בחיק הטבע הקסום של האזור.

קבוצת אדרנלין בשטח מזמינה אתכם לחוויית טיולי רייזרים במרכז בדיונות החוליות של פלמחים וראשון לציון. מדובר באזור המתאפיין בנוף שובה בקסמו והמסלול כולל תצפיות נוף מרהיבות שנשקפות לעיניי כול מהדיונות: ים, שמים כחולים, חול זהוב – פשוט מושלם לבילוי יחיד, זוגי או קבוצתי.

הכירו – רייזרים

רייזרים הינם כלי רכב ממונעים (4X4) בעלי איזון, אחיזה מצוינת בקרקע וכושר עבירות נפלא – מתאימים במיוחד לטיולי שטח בדיונות ואזורים חוליים. רייזרים ניתנים לתפעול קל ולכן מתאימים לנהיגה עצמית במסגרת טיולי רייזרים. הרייזר עשוי מחומרים חזקים וקשיחים – הוא חסין לפגיעות ומספק לרוכב הגנה מקסימאלית במהלך טיולי השטח.

למרות התפעול הפשוט של הרייזרים מחויבים משתתפי הטיול בנוכחות של מדריך מקצועי. אדרנלין בשטח מלווה כל מסע רייזרים עם מדריך מוסמך ומנוסה שמנחה את המשתתפים ומנהל את מערך הטיול.

תנאיי השתתפות והרשמה לטיולי רייזרים במרכז

טיולי רייזרים במרכז של קבוצת אדרנלין בשטח מתאימים לכל מבוגר בעל רישיון נהיגה מעל גיל 21 ולא נהג חדש שמעוניין להתנסות בחוויית ספורט מוטורי ורכיבת שטח. ניתן לצרף ילדים מגיל 6 ומעלה. ההשתתפות מותנית בהצגה של רישיון נהיגה תקף וחתימה על הצהרת בטיחות וטופס ביטוח והשתתפות עצמית.

וכמובן, לא נוסעים לפני שחוגרים!

מחפשים אטרקציות נוספות במרכז?

אדרנלין בשטח מזמינה אתכם לבלות בפארק האתגרים אדרנלין בשטח בחולון. הפארק מחכות לכם מגוון אטרקציות ספורטיביות אתגריות: משחקי ירי, פיינטבול, לייזר טאג, מסלולים אתגריים, מתחם קירות טיפוס, קארטינג פדלים ועוד.

בואו להרגיש את הרוח ולצלול בחוויה מטריפת החושים של טיולי רייזרים במרכז 

1-700-50-56-50 אדרנלין בשטח לשירותכם.