צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

יום גיבוש - אדרנלין

 

 

מה זה יום גיבוש?

יום גיבוש הוא יום בו קבוצת אנשים מבלה יחד ועוברת סדרת פעילויות, מהנות בדרך כלל, במטרה לגבש אותם כקבוצה אחת ולהגביר את תחושת הקשר ביניהם.  בדרך כלל יום גיבוש כשמו כן הוא, והוא נמשך יום שלם, מהבוקר עד הערב. ניתם להעביר יום גיבוש לכל קבוצת אנשים שהיא, כל עוד אנחנו מעוניינים ליצור קרבה גדולה יותר בין המשתתפים ביום זה ולהעמיק את יחסי החברות ביניהם. אפשר להעביר יום גיבוש לחברות, אפשר להעביר אותו לחיילים (נהוג מאוד בצבא), לעובדים חדשים שצריכים להכיר זה את זה, ואפילו למשפחות המעוניינות להכיר לדור הצעיר את כל אותם דודנים רחוקים שאינם מכירים.

מה עושים בימי גיבוש?

כאמור, ימי גיבוש, מטרתם לגבש ולקרב את האנשים זה לזה, ולכן הפעילויות שיועברו לא יהיו פעילויות שמטרתן היא כיף ותו לא, אלא פעילויות שתכליתן היא הכרות טובה יותר בין האנשים החברים בקבוצה. בכל יום כזה, אם זה יום למשפחה או יום גיבוש לעובדים, הפעילות תהיה דומה בסך הכל. ישנם אנשי מקצוע, כמו פסיכולוגים קבוצתיים, שמעבירים סדנאות וכל מיני פעילויות חברתיות מהנות אשר יש להן ערך מוסף, כמו העשרת הידע של המשתתפים, ובעיקר של הגיבוש המיוחל ביניהם.

יום כיף לעובדים יום גיבוש כיף ואתגר חברת פליינג קרגו

מה הופך פעילות למגבשת?

בכל יום גיבוש המשתתפים נהנים, ובכל זאת זהו יותר מסתם יום של כיף. מה שמעלה את היום הזה מדרגה והופך אותו ליום גיבוש היא העובדה שהמשתתפים מוכרחים לעשות דברים יחד כדי להצליח במשימות השונות, בין אם זה משחק "חפש את המטמון" המלווה במשימות שונות, סדנאות תאטרון, משימות ספורט אתגרי בהם נדרשת עזרה הדדית וכו'. אספקט נוסף של יום הגיבוש הוא החשיפה האישית של המשתתפים. בימי גיבוש לחברות, לדוגמא, ניתן לראות שלא תמיד המנהלים מכירים את העובדים שלהם לעומק, ובוודאי לא מכירים את הפרטים של חייהם האישיים. כאשר עורכים סדנאות גיבוש מתגלים הרבה פרטים אישיים על החברים לעבודה, והעובדים, כמו המנהלים, לומדים אחד על אהבותיו, חששותיו ופחדיו של השני. כתוצאה מכך, בהכרח, גדל הקשר הרגשי בין האנשים, ומה יותר טוב לארגון מאשר קשר משפחתי כזה בין עובדיו?

צאו לדרך

אז מה נשאר לעשות? לבחור את האזור המתאים לכם בארץ, להגדיר בצורה כמה שיותר מדויקת את האופי הקבוצתי של המשתתפים ואת המטרות אליהם אתם שואפים להגיע, ולצאת ליום גיבוש.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד