צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
יום גיבוש אתגרי לעובדים

יום גיבוש אתגרי לעובדים

מנהלות רווחה ומשאבי אנוש בחברות ובארגונים עמלות כל העת בחיפוש אחר רעיונות לתכנון ימי גיבוש לעובדים. אנו רואים התעניינות הולכת וגוברת בפעילות שיש בה מימד של הנעה והנאה. יום גיבוש אתגרי לעובדים הוא הזדמנות לתת לעובדים להיות בפעילות גופנית מהנה ולשלב בה תוכן משמעותי וערכי. השילוב של כל הפרמטרים הללו יבטיחו את ההצלחה של יום הגיבוש הן מבחינת השגת המטרות הרצויות והן מבחינת עצמת החוויה.

 

תכנון יום גיבוש אתגרי לעובדים

כל פעילות עם צוות העובדים מצריכה תכנון מקדים. יש לבחור את סוג הפעילות, את המקום בו ניתן לבצע אותה, להיערך עם הסעות למקום, ארוחות בוקר וצהריים וכדומה. אך תחילה, כמו כל תהליך בריא, יש להגדיר מה ייחשב הצלחה של יום גיבוש אתגרי לעובדים. ימי גיבוש לעובדים נועדו לאפשר לצוות העובדים לצאת מהשגרה ולקיים פעילות חברתית ומגבשת בהשתתפות כולם. אם הצלחנו להעלות חיוכים וצחוק על פניהם והבאנו את כל אנשי הצוות לקחת חלק מלא בפעילות, הרי שהצלחנו במשימה. תכנון ימי גיבוש הוא אינו משימה קלה, אך עם חברת אדרנלין בשטח הכל מתגמד. מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בטופס הבא ונציג מטעמינו יצור עמכם קשר ויסייע לכם בתכנון יום גיבוש מוצלח לצוות העובדים בחברה שלכם.

 

ימי גיבוש מוצלחים עם אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מובילה מזה זמן רב את נושא הפעילות האתגרית בשטח. אנו מציעים אירועי אתגר, חוויה והרפתקנות לחברות וארגונים, משפחות, ימי הולדת כיתתיים וכדומה. בין הפעילויות אותן אנו מציעים תוכלו ליהנות ממשחקי לייזר טאג עם רובי לייזר טאג בעלי נורת אינפרה אדום, קרבות פיינטבול בתוך מתחם פיינטבול מסודר ומאובזר ועוד שפע פעילויות גיבוש מהנות. מעבר להיותן מגבשות ומכניסות המון הנאה וחוויה, אנו רואים בהן ערך מוסף של חשיבה אסטרטגית, עזרה לזולת, שיפור מיומנויות אישיות ופיתוח כושר מנהיגות. יש בכך מימד נוסף של בחינה של העובדים כיצד הם נוהגים כאשר מוציאים אותם מאזור הנוחות שלהם. אנו משוכנעים כי יום גיבוש אתגרי לעובדים ישאיר את העובדים עם חוויה אדירה וטעם של עוד. מכל פעילות כזאת, העובדים יוצאים נשכרים והתמורה היא גדולה הן למנהלים והן לעובדים עצמם.

 

למידע נוסף ולהזמנות חייגו: 1-700-50-56-50

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד