צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
יום גיבוש והיתרונות שלו - אדרנלין בשטח

יום גיבוש והיתרונות שלו - אדרנלין בשטח

הפקת ימי גיבוש ארגוניים נחשבת לאחת מהמטלות הללו, שכאשר הן מבוצעות בהצלחה, כולם ישמחו לקחת לעצמם חלק בתהילת ההצלחה, בעוד שכשהן נכשלות, הם, בשמחה רבה, ישאירו אתכם לבד, להתמודד עם הביקורת הצולבת המושמעת מכל עבר. למרות זאת, יום גיבוש והיתרונות שלו נחשבים לאחד מנכסי צאן הברזל הארגוניים, כך שאם אתם עובדים בחברה או בארגון, תצטרכו להתמודד לפחות עם יום גיבוש אחד בשנה, ורצוי, כמובן, שהוא יהיה מאורגן בצורה המקצועית והמוצלחת ביותר!

יום גיבוש והיתרונות שלו

כידוע, בעיקר בשנים האחרונות, הפכה המודעות לתנאי העבודה של העובדים ושימת לב לרווחתם לחלק בלתי נפרד ממשנת הניהול הסדורה. כיום, כבר לא מסתכלים מנהלים בארגונים רק על התפוקה כעל השורה התחתונה בדו"ח הרווח וההפסד הארגוני, אלא הפכו אותה לחלק מגישת ניהול הוליסטית,

הדוגלת בהעלאת התפוקה באמצעות העצמה אישית וגיבוש ארגוני. באופן טבעי, כפועל יוצא מכך, יום גיבוש והיתרונות שלו, כמובן, הפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות הארגוני, וכיום, נדיר למצוא ארגון שאינו מקיים ימי גיבוש ארגוני בתדירות של לפחות אחת לשנה. ארגונים גדולים, מודעים ומבוססים יותר מקיימים

פעילויות מסוג זה, אף לעיתים קרובות יותר, מאחר והגיבוש המופק באמצעותו מוכיח את עצמו, כך שההוצאה הגדולה (לכאורה) מחזירה את עצמה עשרות מונים.

 

יום גיבוש והיתרונות שלו - אדרנלין בשטח

 

למה, בעצם, ארגון זקוק ליום גיבוש?

ככל שארגון גדול יותר, כך עלול להיות גדול יותר ה"מרחק" הנמצא בין עובד X לעובד Y בו.
למרבית העובדים בארגון גדול אין קשר יומיומי עם רוב העובדים האחרים, אלא רק עם העובדים שפעילותם השוטפת מחייבת אותם בעבודה מולם.
כך, למשל, נדיר שעובד מחלקת שירות לקוחות ידבר או יפגוש מישהו העובד במחלקת הכספים. יום גיבוש מאפשר לכל עובדי המחלקות השונות לא רק להיפגש אקראית (כפי שעשוי לקרות בארגונים בהם קיימים מתחמים משותפים, כמטבחון או חדר אוכל), אלא גם, באופן יזום, לשתף פעולה בפעילות אתגרית במסגרת קבוצות שונות וכד'.
את תחושת האחווה והסימפטיה האישית שהם ישיגו ביום גיבוש, הם ייקחו איתם, למחרת, לעבודה, כך שגם אם, לכאורה, לא מדובר בפעילות שמטרתה רווח ישיר והגדלה ישירה של התפוקה, התוצאות תמיד מדברות בעד עצמן!

גאוות יחידה - ברמת מחלקה וברמת ארגון

מלבד שבירת שגרת העבודה השוטפת (שהיא נחמדה, לכשעצמה), ימי גיבוש, כאשר הם מאורגנים באמצעות גוף מקצועי, מאופיינים ביכולת לגבש גאוות יחידה, הן ברמת המחלקה והן ברמת כלל הארגון. הצורך בשיתוף פעולה בפעילויות מאתגרות שונות, גיבוש זהות מחלקתית או ארגונית, ההנאה מ"רוח" הארגון בצוותא - כולם, בסופו של דבר, הם אלה ההופכים את יום הגיבוש הארגוני לפעילות שכל הצדדים נהנים מפירותיה - העובדים והארגון!

מתכוננים ליום הגיבוש הבא?

אל תתחילו בכך לפני שאתם מתייעצים עם אנשי המקצוע של אדרנלין בשטח!

חייגו 1700-50-56-50

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד