צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
יום גיבוש חברתי

יום גיבוש חברתי

בין אם זו קבוצת עובדים שעובדת יחד על בסיס קבוע, מספר קבוצות בחברה שיש שיתוף מסוים ביניהן בעבודה ומעוניינים לחזק אותו או בכלל אם זו קבוצה בתנועת נוער או משפחה, יום גיבוש חברתי יהיה בעל אפקט חיובי מאוד. יום גיבוש חברתי הנבנה בצורה נכונה ומתחשב ברקע של הקבוצה תורם הרבה מאוד לקבוצה. יום גיבוש חברתי יוצר הבנה שלכל חבר יש משמעות כאינדיבידואל אך ישנה חשיבות רבה גם לשיתוף הפעולה ולאמון. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח, נשמח לארגן עבורכם את היום שיגבש אתכם ויותר מכל- יהיה שבירת שגרה וכיף אמיתי.

 

ארגון יום גיבוש חברתי

אחד הצרכים המשותפים לכולם שמהווה מכנה משותף רחב הוא אוכל. בארגון יום גיבוש חברתי חשוב לקחת את הנושא המהווה מכנה משותף רחב בקבוצה ולפתח אותו ולכן אוכל הוא תחום מבוקש לפעילות. עם זאת, גם בנושא האוכל ישנם אלה שלא תמיד מרגישים שייכים- אנשים טבעונים. אנו באדרנלין בשטח מגלים רגישות ומארגנים יום גיבוש טבעוני. לא, זו לא תחרות אכילת חסה... פעילות מהנה המהווה יום גיבוש טבעוני לכל דבר היא תחרות בישול בפוייקה. תבשיל פוייקה המבושל בשטח יכול בהחלט להיות הבסיס של יום גיבוש טבעוני ובכלל יום גיבוש חברתי. בישול בפוייקה נערך כתחרות בין שתי קבוצות בהן נדרשים חברי הקבוצה לעשות שימוש מושכל במצרכים העומדים לרשותם, לגלות יצירתיות, יוזמה, שיתוף פעולה וליהנות גם מהתוצאה.

 

יום גיבוש אמנם נועד לא רק למקומות עבודה, אך אין ספק- יום גיבוש צוות עובדים הוא יום גיבוש חברתי מבוקש במיוחד. מקומות עבודה רבים הבינו שרווחיות החברה תלויה בהון אנושי, ולא רק בכל עובד בנפרד אלא בדינמיקה שנוצרת בתוך קבוצה ובין קבוצות. אנו באדרנלין בשטח מציעים לכם כמנהלי חברה או צוות מספר אפשרויות. יום גיבוש צוות עובדים יכול להתקיים כולו בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח ולכלול שימוש נרחב בפארק חבלים, מתחם הפיינטבול והלייזר טאג, מתחם קיר טיפוס ועוד. הוא יכול לשלב בתוכו סדנה או פעילות כמו סדנת הבישול, משחק המירוץ למיליון, הישרדות ועוד.

 

הפעילויות שאנו מציעים עבור יום גיבוש מתאימות ברובן גם עבור ימי גיבוש לצוות גדול. צוות גדול כולל לרוב בתוכו מספר קבוצות, כשחברי קבוצה אחת יכולים להכיר את חברי  הקבוצה האחרת היכרות שטחית מאוד. הניסיון הרב שלנו בארגון ימי גיבוש לצוות גדול יביא לכך שבסוף היום ההיכרות בין חברי הקבוצות תהיה מעמיקה יותר. ימי גיבוש לצוות גדול כוללים משימות ומשחקים שיבנו אמון בין חברי הקבוצות השונות וגם יחזקו את ההיכרות בתוך כל קבוצה וקבוצה.

 

 

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד