תפריט

יום גיבוש עם כל הח'ברה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

איזה כיף שיש ימי גיבוש, קצת אוויר לנשמה, זמן של שחרור לחצים, ורק כיף. יום גיבוש עם כל הח'ברה זהו דבר חשוב ומבורך. קודם כל יום גיבוש זוהי דרך מעולה להראות לעובדים שאכפת מהם, שהם חשובים ומוקירים את עבודתם, דבר שני יום גיבוש הוא זמן מעולה לחיבור של העובדים, ליצירת חברויות חדשות, היכרות קצת יותר מעמיקה אחד של השני ופיתוח קשרים חדשים מחוץ לשעות העבודה. יש משהו שונה באווירה בזמן שנמצאים מחוץ לעבודה, האווירה קצת יותר משוחררת, יותר פתוחה וכיפית וככה הרבה יותר קל לעובדים גם להיפתח ולזרום עם הסיטואציה.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text="יום גיבוש עם כל הח'ברה בפארק אדרנלין בשטח" font_container="tag:h2|font_size:24|text_align:right"][vc_video link="https://www.youtube.com/watch?v=fkaMngUv-Lg" align="center"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

אם עדין לא יצא לכם להגיע לפארק שלנו, אנחנו קצת נספר לכם על המתחם עצמו ועל הפעילויות, שאפשר לעשות יחד עם כל העובדים, בימי גיבוש וכיף לעובדים.

בכניסה למתחם תוכלו להיחשף למתחם הלייזר טאג שלנו, משחקי לייזר טאג כוללים בעצם 2 קבוצות, המטרה היא לא "לחטוף" ירייה ולהישאר עם כמה שיותר רמות חיים במשחק. המשחק עצמו ממש מגבש כי גם חוץ מהאקשן, יש מחשבה מאחורי המשחק, הקבוצות מתכננות את המערכות לפני כל יציאה למערכה, יש ראש קבוצה שמנהיג את הקבוצה ועצם הרצון בתור קבוצה לנצח את המשחק ולעשות הכול למען אחד בשביל השני, זהו הגיבוש האמתי.

בהמשך תוכלו לראות את קיר הטיפוס, בו תוכלו לנסוק לגבהים ולהשוויץ בכישורי הטיפוס שלכם (או שלא?) ואיך אפשר בלי פארק החבלים שלנו? פארק חבלים יחסית חדש, שנמצא אצלנו בפארק משנת 2018, פארק החבלים מורכב מכל מני רמות ואתגרים לפי רמות קושי, כך שאם אתם חולים על גבהים ואקסטרים מהסוג הזה תוכלו ללכת על המסלול הקשה ואם אתם עושים טובה שאתם עולים רק כדי לא לבאס את הח'ברה תוכלו לעלות על המסלול הפחות מתקדם.

בהמשך יש את מתחם הפיינטבול שלנו, מתחם שאין אחד שמפספס כשהוא מגיע לפארק אדרנלין בשטח. בפיינטבול אתם תחטפו כדורי צבע ותירו כדורי צבע (אין תחושה יותר טובה מלירות כדור צבע על הבוס;)  וסך הכול במשחקי פיינטבול לא חסר אקשן ועניין. אתם תתחלקו לקבוצות, לכל קבוצה יש ראש קבוצה, יש לתכנן את המערכה לפני יציאה ו…לתקוף! ויש עוד מגוון פעילויות בשבילכם! בואו לפארק שלנו ותיהנו מ יום גיבוש עם כל הח'ברה בעבודה.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text="רוצים לצאת ליום גיבוש כפי שעוד לא ראיתם?" font_container="tag:h3|font_size:30|text_align:right"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

צרו קשר בט"ל 1700-50-56-50 ונתראה 🙂 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Made with
GS ❤