צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

יום הולדת אתגרי לילדים - מה שהילדים של היום אוהבים

הילדים של היום אוהבים לחגוג ימי הולדת כמו מבוגרים. ימי הולדת מיוחדים כמו בטלוויזיה – יום הולדת הישרדות, יום הולדת אתגרי בסגנון וייפאאוט, הפעלה מיוחדת, תחרותית, עם הרבה אקשן ספורט ועוד. כשמתכננים יום הולדת לילדים ומחפשים הפעלות לילדים גדולים ישנן אפשרויות רבות. תוכלו לבחור ממגוון ימי הולדת והפעלות אפשריות. יום הולדת אתגרי המורכב מפעילויות ספורטיביות שונות כמו קיר טיפוס, אומגה, משימות צוות, קרבות פיינטבול, תחרות ירי ספורטיבי, פארק חבלים, קרטינג פדלים, חץ וקשת ועוד רעיונות מיוחדים ומהנים במיוחד.

 

יום הולדת אתגרי לילדים - מבחר פעילויות ספורט ואתגר לבחירתכם

בחירת פעילויות והפעלות להרכבת יום הולדת אתגרי והתאמה שלהם לגילאי הילדים ולתחומי העניין שלהם מומלצת ביותר. אם תרצו להתמקד במשחקי מלחמה תוכלו לארגן קרבות לייזר טאג בהם נלחמים הילדים זה בזה עם רובי לייזר מיוחדים ומתקדמים, משחק פיינטבול המדמה לחימה בחוליות, משימות הסוואה וציוד מיוחד הכולל רובים וכדורי צבע ומשאיר את הילדים נרגשים ונלהבים וכמובן אירוע מאסטר שף, או קייטרינג בשטח להשלמת החוויה. ניתן לבחור מתוך מגוון תכניות להפעלת יום הולדת אתגרי או להרכיב חבילה אישית המותאמת במיוחד בשבילכם.

 

 

יום הולדת אתגרי לילדים מתאים לילדים בכל גיל

יום הולדת אתגרי לילדים עם חברת אדרנלין בשטח מאפשר לכם לארגן יום הולדת לילדים בגילאים 9 עד 13 לחגוג יום הולדת כמו גדולים. יום הולדת אתגרי לילדים הוא יום הולדת מיוחד, אתגרי ובלתי נשכח אשר כולל שימוש במתקנים מיוחדים, בציוד מגניב ומלווה במפעיל מקצועי אשר סוחף אחריו את הילדים ודואג לשתף אותם בפעילויות תוך שמירה על הבטיחות. אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת אתגרי לילדים שמרגיש כמו אירוע של מבוגרים – יום הולדת עם אדרנלין בשטח מתאים במיוחד בשבילכם!

לפרטים נוספים על ימי הולדת לגיל 10 הרימו אלינו טלפון – 1-700-50-56-50 - See more at: https://adrenalins.com/%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%92#sthash.2PQ2oaWS.dpuf
לפרטים נוספים על יום הולדת אתגרי לילדים עם אדרנלין בשטח התקשרו עכשיו – 1-700-50-56-50
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד