צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

יום כיף לעובדים

יום גיבוש לצוות הפך לנוהג קבוע בחברות ובבתי עסק בארץ ובעולם. זה כבר ברור לכולם - השקעה בעובד משתלמת פעמיים. מעסיק אשר בוחר להשקיע זמן וכסף בימי כיף וגיבוש מרוויח עובדים מרוצים, נאמנים ושמחים וכן מעלה את התפוקה בארגון, את הביצועים והמכירות. השקעה בעובדים היא השקעה משתלמת אשר תוצאותיה החיוביות מתבטאות בדרכים שונות במקום העבודה. חברת אדרנלין בשטח מפיקה עבורכם יום גיבוש וחוויה לעובדים בהתאמה אישית לרצונות ולצרכים הארגוניים שלכם.

 

סוגים שונים של ימי כיף

חברת אדרנלין בשטח מציעה מגוון גדול של פעילויות שטח, משחקים, הרצאות ועוד רעיונות לביצוע יום מדהים לעובדים. ניתן להרכיב ממבחר גדול של פעילויות אשר מטרתן כיף וגיבוש וכן לשלב בו סדנאות מנהיגות, ניהול ואסטרטגיה. המסרים המועברים במסגרת המפגש לעובדים תוך כדי פעילות מהנה, מגבשת ומאתגרת, כזו שמשפיעה ישירות על המוטיבציה וההנאה של העובדים ומתבטאת גם שבועות אחר כך.

ימי כיף של חברת אדרנלין כוללים בתוכם בעיקר הרבה מאוד כיף. אנחנו נדאג להכל, אתם תדאגו רק להגיע. תוכלו לבחור מבין מגוון הפעילויות שלנו את זו שהכי מתאימה לאופי העובדים שלכם, פעילות שתגרום להם להנאה רבה ותהפוך את היום המיוחד הזה לבלתי נשכח.

יום כיף לעובדים עם ערך מוסף

זהו כלי מצוין בידי המנהלים להכיר את האנשים המרכיבים את הארגון וכן לחשוף את עצמם להיכרות עם הצוות בגובה העיניים. גם המסרים המועברים מחלחלים תוך כדי משחק והנאה, בשונה מהרצאה או יום עיון. אם תרצו לשפר את התקשורת, לעבוד על טכניקות מכירה או העברת מסרים, לחזק את תחושת האחריות בקרב המנהלים, ליצור גיבוש בצוות או כל מטרה אחרת - תוכלו לבחור ממגוון פעילויות החברה המתאימות כגון: סדנאות בישול, משחקי פיינטבול ועוד שירכיבו יום מושלם לקבוצה.

 

לפרטים נוספים חייגו 1-700-50-56-50
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד