צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

יום כיף לעובדי חברה

לכל עובדי חברה מגיע לפחות יום כיף אחד במהלך השנה. ימי כיף הם הדבר הכיפי ביותר עבור עובדים, מסוג הימים שמותר להשתחרר ופשוט ליהנות, מבלי לדאוג מהלחצים בעבודה. חוץ מהעניין של הכיף, ימי כיף לעובדי חברה נועדים כדי ליצור גיבוש בין העובדים. יצירת יחסים טובים בין העובדים גם מחוץ לשעות העבודה זהו דבר חשוב מאוד, מכוון שעבודה בסביבה חברית היא תמיד הרבה יותר נעימה וגם היא גורמת לעובדים לרצות להיות הרבה יותר טובים בעבודתם, מכוון שהם מצליחים ליהנות מסביבת עבודה טובה.

 

יום כיף לעובדי חברה

 

יום כיף – יום חובה בכל חברה

 

גם אם אתם מחברה תאגידית גדולה או מחברה בינונית/קטנה, זה לא משנה. יום כיף נועד בשביל כול סוגי החברות, מהקטנות עד הגדולות ביותר. לכל עובד מגיע ליהנות ולהרגיש מוערך. בפארק אתגרים אדרנלין בשטח יוצרים ימי כיף לעובדים, החל מקבוצה של 5 אנשים ועד קבוצה של מאות או אלפי עובדים. חברת אדרנלין בשטח יודעת להתמודד עם קבוצה גדולה של אנשים, בזכות השטח הגדול שיש בפארק האתגרים, הניסיון הגדול בתחום, הפעילויות השוות והצוות המקצועי והמוסמך.

 

ימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח

 

פארק אתגרים אדרנלין בשטח מציע חווית ימי כיף מיוחדת לכל צוות העובדים, עם מגוון פעילויות אקסטרים: פיינטבול, לייזר טאג, קיר טיפוס, פארק חבלים ועוד. הפעילויות בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון, הן פעילויות OTD מהנות, שוברות שגרה וקולעות בול להגדרה של יום כיף אמתי. במתחם ניתן לנהל יום כיף למנהלים, שכולו מיועד למנהלים בלבד,עם סדנאות מנהלים ערכיות, מהנות ומיוחדות, כגון: סדנאות מנהיגות למנהלים, סדנאות בנושא תכנון, סדנאות פיינטבול ועוד.

 

פארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון ערוך לכל כמות של מוזמנים ואתם יותר ממוזמנים להגיע ולחוות מהו יום כיף, כפי שיום כיף אמתי צריך להיות! אם אתם מחפשים ימי כיף, שהם באמת מהנים, עם אקשן ועניין, בשילוב של ערך מוסף וגיבוש לעובדים, שישאיר לכולם טעם של עוד, אדרנלין בשטח הוא המקום שאתם מחפשים כדי ליהנות מיום כיף שכזה!

 

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד