צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ימי גיבוש: מה זה אומר

ימי גיבוש: מה זה אומר

ימי גיבוש הם ימים אהובים במיוחד על אנשים רבים, זה יום שנועד לגבש את עובדי החברה/ארגון, ביום שכולו כיף והנאה עבורם. ימי גיבוש בדרך כלל מאורגנים על ידי הנהלת החברה, עם מגוון פעילויות ואטרקציות לעובדים, וכן פינוקים נלווים של ארוחות ושתייה בשפע. ימי גיבוש ניתן לארגן עם מגוון פעילויות שהעובדים יתחברו אליהם, כגון פיינטבול או פעילויות אקסטרים משעשעות, ולהוסיף פעילויות ואפילו הופעות בידור, במסגרת יום הגיבוש האולטימטיבי. כל חברה תוכל לבחור את מאפייני יום הגיבוש המושלם עבורה, ולארגן אותו עבור עובדיה, כדי שהם ייהנו מכל רגע ביום הכיף.

ימי כיף באוויר הפתוח

ימי גיבוש לעובדים: מושלם ליום מפנק שכולו הנאה!

ימי גיבוש לעובדים מהווים הזדמנות מושלמת לעובדים כדי להתנתק משגרת העבודה המלחיצה, וליום אחד של גיבוש והנאה, להכיר עובדים נוספים בחברה, ליצור חברויות ולחזק את הקשר בין ההנהלה לבין העובדים, ביום שכולו כיף מושלם. ימי גיבוש ניתן לארגן עם הופעות בידור, פינוקים למיניהם לעובדים, פעילויות אקסטרים מהנות או מתוחכמות, כגון חדר בריחה לעובדים, משחק בידורי המחזק את עבודת הצוות ואת הדינמיקה התקשורתית של העובדים, וגם מאפשר להם זמן של הנאה. ניתן למצוא מגוון רעיונות לימי גיבוש, בהתאם למה שההנהלה והעובדים מעדיפים במסגרת יום הגיבוש, וכל מה שנותר זה לארגן את יום הגיבוש המושלם.

עצות לארגון ימי גיבוש לעובדים: מה כדאי לדעת?

כאשר מארגנים ימי גיבוש לעובדים, חשוב לתכנן את יום הגיבוש בצורה מסודרת ואפקטיבית, כדי שכולם ייהנו מהיום המושלם. כדאי לארגן רשימה של כל מה שנרצה במסגרת יום הגיבוש, ולבדוק מול מקומות האירוח, טווח מחירים וכן האם התאריך שנרצה ליום הגיבוש פנוי אצלם. בחינה זו של כל האפשרויות וכן מחירים ותאריכים, היא חשובה כדי לארגן יום גיבוש מושלם ומאורגן. בדקו המלצות וחוות דעת אודות רעיונות לימי גיבוש מגוונים, ותוכלו באמצעות רעיונות אלו לארגן את יום הגיבוש המושלם עבורכם, ולעובדים שלכם. תבררו עם העובדים מה הם היו רוצים ביום הגיבוש, ותנסו לארגן פעילויות מתאימות, ליום הגיבוש המושלם, שהעובדים יזכרו בחיוך גדול.

אם אתם מחפשים מקום ליהנות בו ביום כיף ללא דאגות או אתם מחפשים מקום לחגוג בו ימי הולדת, אירועי בני מצווה או כל אירוע משמח אחר, אתם מוזמנים להגיע אל פארק אתגרים אדרנלין בשטח וליהנות מחוויה מיוחדת!

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד