צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ימי גיבוש קבוצתי

ימי גיבוש קבוצתי

קבוצה מורכבת מאנשים שונים בעלי דעות, העדפות ומטרות אישיות שונות. לכן, גיבוש קבוצתי לא מושג באופן אוטומטי אלא יש להשקיע בו. ימי גיבוש קבוצתי הם דרך נהדרת להשפיע על הגיבוש הקבוצה. ימי גיבוש קבוצתי מביאים לצבירת חוויות משמעותיות כקבוצה שחבריה יסווגו כשייכות לקבוצה ולא למסגרת אחרת, הרחבת המכנה המשותף וגם יצירת שיתוף פעולה, אמון ותרומת כל חבר בקבוצה על פי חוזקותיו. ימי גיבוש קבוצתי שאנו מארגנים בקבוצת אדרנלין בשטח הופכות קבוצות בה כל חבר רואה את עצמו לקבוצה מגובשת.

 

יום גיבוש המירוץ למיליון

יום גיבוש המירוץ למיליון הוא רק אופציה אחת מתוך שלל האופציות של ימי גיבוש קבוצתיים שאנו מציעים. התכנית המירוץ למיליון היא תכנית אהובה מאוד ומוכרת המהווה מכנה משותף רחב בקרב קבוצות, כולל עם טווח גילאים רחב ואנשים שונים מאוד. לכן ימי גיבוש המירוץ למיליון מסתיימים בהצלחה גדולה ובהשגת גיבוש משמעותי בקבוצה. השילוב בין משימות מאתגרות, תחרות בריאה, צורך בעבודת צוות ושיתוף פעולה וגם האקשן שיש במהלך המשחק הופכים כל גיבוש המירוץ למיליון ליום גיבוש מוצלח.

 

ימי גיבוש קבוצתי

ימי גיבוש קבוצתי הם פופולאריים מאוד במקומות עבודה. היום כבר ידוע כי גיבוש חברתי לעובדים משפיע לא רק על ההווי שמחוץ לעבודה אלא יש לו השפעה רבה על מהלך העבודה והשגת מטרת הקשורות לעבודה. ימי גיבוש קבוצתי חשובים להעלאת גיבוש חברתי לעובדים. בין אם תבחרו ביום כיף בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח הכולל פארק חבלים, מתחם פייינטבול מתחם לייזר טאג ועוד, או בפעילות בשטח, כמו סדנת בישול, סדנת הישרדות, המירוץ למיליון ועוד, תשיגו בכך גיבוש חברתי לעובדים שיהיה משמעותי לטווח ארוך ולא רק לטווח הקצר.

 

ימי גיבוש קבוצתיים

ימי גיבוש קבוצתיים הם ימים שצריכים להיות מתוכננים היטב ולא שלופים מהמותן. אנו באדרנלין בשטח מתחייבים לארגן הפקת יום גיבוש משמעותי עבורכם ועבור הקבוצה לה מתוכנן אותו יום גיבוש. הפקת יום גיבוש משמעותי צריכה להתחשב בחברי הקבוצה, כשימי גיבוש קבוצתיים צריכים להתאים לאופי הקבוצה ולחבריה, האם מדובר באנשים עם כושר גופני גבוה המחפשים פיזיות רבה או אנשים הרגילים לעבוד במשרד ולכן משימות מאתגרות מאוד פיזית הן פחות בשבילם. מניסיון של שנים, הפקת יום גיבוש משמעותי חייבת להתבצע בשיתוף פעולה מלא עם האחראי על הקבוצה, בין אם זהו מנהל צוות, מנהל חברה או מדריך בתנועת הנוער. כך אנו יודעים שימי גיבוש קבוצתי אכן יעשו את העבודה, ישאירו חותם וזאת תוך כדי הנאה, אווירה קלילה, צחוקים וכיף.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד