ארכיון הקטגוריה: ימי גיבוש

איך לא לפספס את המטרה בימי גיבוש וליצור ימי גיבוש מעניינים לעובדים

אנחנו באדרנלין מסתכלים על התמונה הגדולה ומתמקדים גם בפרטים הקטנים. כך אנו דואגים שלא יתפספס דבר ביום הגיבוש הבא שלכם, חשוב לנו ליצור ימי גיבוש מעניינים.

אין לנו ספק שאתם מכירים את כל היתרונות של ימי גיבוש לעובדים וזו כנראה הסיבה שאתם מתעניינים בנושא ומנסים למצוא רעיונות לפעילות מעניינת. אולם הניסיון שלנו מלמד שגם אם מוצאים רעיון מתאים, אפשר לפספס את כל המטרה של יום גיבוש. איך זה קורה? כאשר לא שמים לב לפרטים, אז לפני שאתם מחליטים לתכנן לבד בעצמיכם יום גיבוש, קראו טוב טוב את כל התרחישים שעלולים לקרות, עם כל הרצון הטוב שלכם ליצור ימי גיבוש מעניינים לעובדים.

להמשיך לקרוא איך לא לפספס את המטרה בימי גיבוש וליצור ימי גיבוש מעניינים לעובדים

פעילויות גיבוש

גיבוש והווי חברתי שנוצר בקבוצה כלשהי, בין אם זו קבוצת עובדים במקום עבודה, קבוצה בתנועת נוער ואפילו משפחה מורחבת בה בני המשפחה לא נפגשים לעיתים קרובות, הם בעלי משמעות רבה לאותה קבוצה. כולם יודעים עד כמה גיבוש והווי הם חשובים אך לא תמיד יודעים איך לעשות זאת. להעצמת הגיבוש ותחושת הנוחות שחשים יחד מיועדות פעילויות גיבוש, כשמדובר על אפשרויות רבות. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מתמחים בארגון פעילויות מהנות לקבוצות, כשזו יכולה להיות פעילות ספציפית כמו משחק פיינטבול או יום כיף שלם הכולל מגוון משימות או פעילויות גיבוש.

להמשיך לקרוא פעילויות גיבוש

ימי גיבוש קבוצתי

קבוצה מורכבת מאנשים שונים בעלי דעות, העדפות ומטרות אישיות שונות. לכן, גיבוש קבוצתי לא מושג באופן אוטומטי אלא יש להשקיע בו. ימי גיבוש קבוצתי הם דרך נהדרת להשפיע על הגיבוש הקבוצה. ימי גיבוש קבוצתי מביאים לצבירת חוויות משמעותיות כקבוצה שחבריה יסווגו כשייכות לקבוצה ולא למסגרת אחרת, הרחבת המכנה המשותף וגם יצירת שיתוף פעולה, אמון ותרומת כל חבר בקבוצה על פי חוזקותיו. ימי גיבוש קבוצתי שאנו מארגנים בקבוצת אדרנלין בשטח הופכות קבוצות בה כל חבר רואה את עצמו לקבוצה מגובשת.

גיבוש המירוץ למיליון

יום גיבוש המירוץ למיליון הוא רק אופציה אחת מתוך שלל האופציות של ימי גיבוש קבוצתיים שאנו מציעים. התכנית המירוץ למיליון היא תכנית אהובה מאוד ומוכרת המהווה מכנה משותף רחב בקרב קבוצות, כולל עם טווח גילאים רחב ואנשים שונים מאוד. לכן ימי גיבוש המירוץ למיליון מסתיימים בהצלחה גדולה ובהשגת גיבוש משמעותי בקבוצה. השילוב בין משימות מאתגרות, תחרות בריאה, צורך בעבודת צוות ושיתוף פעולה וגם האקשן שיש במהלך המשחק הופכים כל גיבוש המירוץ למיליון ליום גיבוש מוצלח.

גיבוש חברתי לעובדים

ימי גיבוש קבוצתי הם פופולאריים מאוד במקומות עבודה. היום כבר ידוע כי גיבוש חברתי לעובדים משפיע לא רק על ההווי שמחוץ לעבודה אלא יש לו השפעה רבה על מהלך העבודה והשגת מטרת הקשורות לעבודה. ימי גיבוש קבוצתי חשובים להעלאת גיבוש חברתי לעובדים. בין אם תבחרו ביום כיף בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח הכולל פארק חבלים, מתחם פייינטבול מתחם לייזר טאג ועוד, או בפעילות בשטח, כמו סדנת בישול, סדנת הישרדות, המירוץ למיליון ועוד, תשיגו בכך גיבוש חברתי לעובדים שיהיה משמעותי לטווח ארוך ולא רק לטווח הקצר.

הפקת יום גיבוש משמעותי

ימי גיבוש קבוצתיים הם ימים שצריכים להיות מתוכננים היטב ולא שלופים מהמותן. אנו באדרנלין בשטח מתחייבים לארגן הפקת יום גיבוש משמעותי עבורכם ועבור הקבוצה לה מתוכנן אותו יום גיבוש. הפקת יום גיבוש משמעותי צריכה להתחשב בחברי הקבוצה, כשימי גיבוש קבוצתיים צריכים להתאים לאופי הקבוצה ולחבריה, האם מדובר באנשים עם כושר גופני גבוה המחפשים פיזיות רבה או אנשים הרגילים לעבוד במשרד ולכן משימות מאתגרות מאוד פיזית הן פחות בשבילם. מניסיון של שנים, הפקת יום גיבוש משמעותי חייבת להתבצע בשיתוף פעולה מלא עם האחראי על הקבוצה, בין אם זהו מנהל צוות, מנהל חברה או מדריך בתנועת הנוער. כך אנו יודעים שימי גיבוש קבוצתי אכן יעשו את העבודה, ישאירו חותם וזאת תוך כדי הנאה, אווירה קלילה, צחוקים וכיף.

מקום למסיבת עובדים

עבודה מסמלת עבור כולם שגרה יומיומית שהעובדים מחכים לשבור מדי פעם בדרך כזו או אחרת. מסיבת עובדים היא דרך נהדרת לעשות זאת. אם אתם מחפשים מקום למסיבת עובדים לא חייבים מיד לחשוב על אולם או מועדון. פארק אתגרים של קבוצת אדרנלין בשטח הוא מקום מעולה למסיבת עובדים המספק מגוון פעילויות מהנות וסוחפות. אם אתם מעונינים במסיב שתהיה שונה ואחרת, מעביר מסרים בצורה מהנה, פארק אתגרי של אדרנלין בשטחה הוא המקום המושלם עבורכם.

מקום לחגוג יום הולדת מבוגרים

ככל שחוגגים יותר ימי הולדת, כך מחפשים מקום או תכנית מקוריים יותר. פארק אתגרים של אדרנלין בשטח הוא לא רק מקום למסיבת עובדים אלא מצוין בתור מקום לחגוג יום הולדת למבוגרים. לא צריך להיות אדם מכור לכושר וספורט על מנת למצוא עניין בפארק אתגרים. הפארק הוא גם מקום לחגוג יום הולדת למבוגרים שאינם חובבי כושר מושבעים. במקום ישנם פארק חבלים, מתחם פיינטבול, מתחם לייזר טאג, מתחם קיר טיפוס, ירי בחץ וקשת ועוד. לכן, לכל מי שאוהב משחקים באווירה מהנה, הפארק הוא מקום נהדר לחגוג בו. מחפשים מקום לחגוג יום הולדת למבוגרים או מקום שבו תחגגו מסיבת עובדים אך מתלבטים? פארק אתגרים יספק לכם גם מקום יפהפה וגם הנאה אמיתית.

מקום מומלץ לגיבוש עובדים

כל מנהל מוצא את עצמו מחפש מקום למסיבת עובדים או מקום מומלץ לגיבוש עובדים. לא כל מקום מתאים גם למסיבה וגם לגיבוש קבוצתי. פארק אתגרים או בכלל פעילויות שאנו מקיימים ביערות ברחבי הארץ מתאימים גם לגיבוש קבוצתי וגם למסיבה שתהיה חלק מאותו יום. מקום מומלץ ל ערבי גיבוש עובדים או מקום למסיבת עובדים צריכים לספק מרחב אך גם חוויות. אנו משלבים בימי הגיבוש משימות מאתגרות על פי נושא כמו סדנת בישול שנערכת כתחרות, גיבוש המירוץ למיליון, הישרדות, ניווט בשטח ועוד. כאשר אנו מציעים מקום מומלץ לגיבוש עובדים או מקום למסיבת עובדים אנו עושים זאת בהתייעצות עם אחראי הקבוצה ובתיאום מלא איתו.

מקום לחגוג יום הולדת

פארק אתגרים בשטח הוא מקום לחגוג יום הולדת לא רק למבוגרים אלא גם לילדים. מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילד? מקום שיהיה מקורי ויספק לילדים אתגרים, אפשרות להוצאת אנרגיות והנאה רבה? פארק אתגרים הוא נהדר בתור מקום לחגוג יום הולדת לילדים בטווח רחב של גילאים אך במיוחד מגיל 10 והלאה, גילאים בהם ילדים כבר צברו חוויות רבות, התנסו במגוון מקומות לימי הולדת ולכן מחפשים מקום שיחדש ויספק חוויות מעניינות.

יום גיבוש חברתי

בין אם זו קבוצת עובדים שעובדת יחד על בסיס קבוע, מספר קבוצות בחברה שיש שיתוף מסוים ביניהן בעבודה ומעוניינים לחזק אותו או בכלל אם זו קבוצה בתנועת נוער או משפחה, יום גיבוש חברתי יהיה בעל אפקט חיובי מאוד. יום גיבוש חברתי הנבנה בצורה נכונה ומתחשב ברקע של הקבוצה תורם הרבה מאוד לקבוצה. יום גיבוש חברתי יוצר הבנה שלכל חבר יש משמעות כאינדיבידואל אך ישנה חשיבות רבה גם לשיתוף הפעולה ולאמון. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח, נשמח לארגן עבורכם את היום שיגבש אתכם ויותר מכל- יהיה שבירת שגרה וכיף אמיתי.

להמשיך לקרוא יום גיבוש חברתי

סדנאות בישול בשטח

חלק מכל יום גיבוש או יום כיף הוא האוכל. גם עובדים חובבי אקשן ומלאי אדרנלין יצפו ביום כיף או יום גיבוש לחלק של האוכל וישמחו לאוכל מושקע. לכן, סדנאות בישול בשטח יזכו תמיד לתגובות של שמחה. הן כוללות בתוכן גם את האקשן והעניין וגם את התוצאה שהיא ארוחה כיפית, מהנה, טעימה וגם בריאה, כי סדנאות בישול בשטח נעזרות גם באמצעים שישנם בטבע שסביב כמו צמחים ועלים שנותנים לארוחה ניחוח מרענן. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מארגנים בין יתר הפעילויות שלנו גם סדנאות בישול בשטח בהן שיתוף פעולה, עבודת צוות וקולינריה נפגשים.

סדנאות בישול פוייקה

אחד מסוגי סדנאות בישול שטח המבוקשים והאהובים הוא סדנאות בישול בפוייקה. סדנאות בישול פוייקה הן גם תחרות בין שתי קבוצות בהן חברי הקבוצה משתפים ביניהם פעולה בבישול בתוך סיר פוייקה, סיר הברזל המוכר ובעל המראה האותנטי. התבשיל הנהדר כולל את הפויקה- גרגרי החיטה יחד עם מגוון ירקות, תבלינים וגם צמחים (רק מוכרים וראויים למאכל…) הצומחים בשטח. התמודדות עם כמות מסוימת של משאבים, יצירתיות ועבודת צוות הן חלק בלתי נפרד מסדנאות בישול שטח בכלל וסדנאות בישול פוייקה בפרט. בסדנאות אלה המשפט: תאכלו את מה שבישלתם נכון יותר מתמיד… אבל אין מה לדאוג, מהניסיון הרב שלנו בארגון סדנאות בישול, הקבוצות תמיד נהנות ומרגישות סיפוק ממה שבישלו.

סדנאות עבודת צוות

ימי כיף ו ימי גיבוש בחברה מיועדים אמנם בעיקר לכיף והנאה, אך במהלכם עוברים פעמים רבות צוות העובדים סדנאות עבודת צוות. סדנאות עבודת צוות באות להטמיע עוד יותר ולחדד ערכים שיעזרו לאחר מכן גם בעבודה כמו שיתוף פעולה, יצירתיות, חשיבה עצמאית, התמודדות עם מצב נתון ועוד. סדנאות בישול שטח מהוות לרוב חלק מסדנאות עבודת צוות או אפילו מהוות סדנה בפני עצמה. במהלך סדנאות עבודת צוות ידרשו חברי הקבוצה במשימות השונות לעבוד כיחידה אחת אך הן נותנות גם לכל חבר בקבוצה להביא עצמו לידי ביטוי, לתרום לקבוצה בחוזקות שלו ולהישען על הקבוצה בחולשות שלו. סדנאות בישול שטח כוללות ערכים אלה בתוכן כשבסוף גם נהנים חברי הקבוצה מן התוצאה.

סדנא ליום גיבוש לעובדי חברה

יום כיף הבנוי בחוכמה הוא כזה בו העובדים נהנים ומרגישים כיף ושחרור אמיתיים אך תוך כדי כך עוברים סדנא ליום גיבוש לעובדי חברה כמעט מבלי להרגיש שהם נמצאים בסדנא. סדנא ליום גיבוש לעובדי חברה הכוללת סדנאות בישול בשטח תיתן לעובדים להרגיש כיף וסיפוק של ממש ותוך כדי גם ללמוד לעבוד בעבודת צוות, לסמוך זה על זה, להיות יצירתיים ועוד ערכים שכל מנהל חברה רוצה להטמיע בעובדיו. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מומחים בשילוב המנצח בין הנאה ללמידה והטמעת ערכים בעובדים.

ימי כייף לקבוצות

יום כיף לקבוצה גדולה, ימי גיבוש חברתי, ימי גיבוש לקבוצות וארגונים

בין אם זוהי קבוצת ילדים בתנועת נוער, עובדים במקום עבודה, או אפילו משפחה מורחבת, ימי כייף לקבוצות תמיד מוסיפים להווי הקבוצתי והופכים את הקבוצה למגובשת יותר, נוצר בה יותר שיתוף פעולה ובמקרה שמדובר על עובדים מקום עבודה, ימי כייף לקבוצות הופכים את הקבוצה גם לפרודוקטיבית יותר ואת החברה לרווחית יותר. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מציעים מגון אפשרויות לימי כיף לקבוצות, החל ממתחם פיינטבול דרך משחקי  לייזר טאג וכמובן פארק החבלים. בכל ימי הכיף שלנו נעשה גיבוש של הקבוצות, שיתוף פעולה וזאת תוך כדי תנועה והנאה רבה.

יום כיף לקבוצה גדולה להמשיך לקרוא ימי כייף לקבוצות

סדנאות גיבוש ומנהיגות באדרנלין

היום מנהלי חברות וצוותים מודעים היטב לצורך לחדד אצל העובדים את יכולות המנהיגות והעבודה בצוות. ככל שעובדים ישלבו יותר ערכי המנהיגות ויכולת להוביל יחד עם ערכי שיתוף הפעולה ועבודת הצוות כך העבודה תתבצע בצורה טובה יותר. לכן, מנהלי חברות רבים מעבירים את העובדים סדנאות מנהיגות. סדנאות אלה מיועדות לעובדים בכל הרמות, מעובד בכיר ועד זוטר, וישנן סדנאות גיבוש ומנהיגות המיועדות למנהלים. אנו באדרנלין בשטח בעלי ניסיון רב בבניית והעברת סדנאות גיבוש ומנהיגות ומשלבים בין הנאה, צחוק וכיף לבין ערכי מנהיגות וגיבוש.

להמשיך לקרוא סדנאות גיבוש ומנהיגות באדרנלין

יום כיף לקבוצה

לרוב קבוצות, בין אם זהו צוות עובדים, ילדים בתנועת נוער ואפילו משפחה מורחבת, הן הטרוגניות. הן מורכבות מאנשים שונים אשר לא תמיד יש להם שפה משותפת זה עם זה. יום כיף לקבוצה נועד בדיוק לעשות את הגיבוש והאיחוד הזה, כשערך מוסף רב ניתן תוך כדי תנועה ומשחק, באווירה קלילה וכיפית. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח בעלי ניסיון רב בבניית יום כיף לקבוצה ומציעים מגוון רחב של אפשרויות, החל מפארק חבלים דרך סדנאות ODT ועד משחקי פיינטבול או לייזר טאג. המשותף לכולם הוא היכולת למלא בתוכן ובהנאה רבה יום כיף לקבוצה.

יום כיף לחברות

להמשיך לקרוא יום כיף לקבוצה

משחק פיינטבול ביום גיבוש

יום גיבוש הוא יום שנועד ליצור חברויות בין העובדים מעבר להגדרה “עמיתים לעבודה”.יום גיבוש הוא יום בו העובדים וצוות המנהלים יכולים להשתחרר מכל הלחצים משגרת היום יום בעבודה וליהנות יחד עם כל הצוות, יום גיבוש תורם רבות לתפקוד היום יומי בסביבת העבודה ומספק לעובדים מוטיבציה לרצות ולהמשיך לתרום למערכת בידיעה שהחברה מוקירה את עבודתם הקשה ביום גיבוש מחוץ לכותלי המשרד\העבודה. על מנת להצליח במשימה יש לבחור בפעילות מתאימה. משחק פיינטבול ידוע ואהוב על כולם וכאשר בוחרים במשחק פייטנבול ביום גיבוש אין יותר מדי מקום לטעויות.

מהו משחק פיינטבול?

משחק פיינטבול הינו משחק לחימה ברובי צבע. משחק פיינטבול הינו משחק מלא באדרנלין ואתגרי במיוחד. שטח הלחימה הינו דמוי זירת קרב, אשר מלאה בעמדות מסתור כמו רכבים ועוד. אופן המשחק: המשחק בנוי ממספר מערכות קרב, לכל מערכה יש משימה שונה לביצוע, לפני כל יציאה למשימה הקבוצות מתכננות את אסטרטגיית המשחק והמדריכים מספקים את המשימות בכל מערכה.

גיבוש במשחק פיינטבול

במשחק פיינטבול מתחלקים לכמה קבוצות וממנים ראש צוות שמתפעל את הקבוצה, לפני יציאה לכל מערכה דנים על אסטרטגיית פעולה כל הצוות. משחק פיינטבול הוא לא רק משחק יריות, אלא משחק עם דגש רב על עבודת צוות ותקשורת טובה בין המשתתפים.

משחק פיינטבול במתחם אדרנלין

משחק פיינטבול ביום גיבוש בפארק אדרנלין בשטח חוויה מדהימה לכל משתתף, כאשר תגיעו לסניף יפגשו אתכם צוות המדריכים המקצועי והמיומן שלנו, שילווה אתכם לאורך כל המשחק.
 

לפרטים נוספים והזמנות חייגו 1700-50-56-50