צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ימי הולדת בקורונה

ימי הולדת בקורונה

לאחר המון זמן שעסקים היו סגורים ולא ניתן היה לקיים אירועים, סוף סוף החזרה לשגרה בפתח וניתן לצאת מהבתים, אך עדיין הסכנה מן הנגיף הארור עורבת לנו ויש להישמר, להיזהר ולהקשיב להנחיות משרד הבריאות. לכן, חשוב מאוד שגם אם חוגגים ימי הולדת בקורונה, עשו זאת במקום פתוח, שמאפשר מרחק של לפחות 2 מטר בין המשתתפים. השאלה היא, איפה באמת אפשר לחגוג יום הולדת בזמן הקורונה וליהנות ממנה ועדיין להישמע להנחיות בתקופה זו?

אז, נעים מאוד, אנו פארק אתגרים אדרנלין בשטח, ומעל עשור אנחנו מארגנים ימי הולדת לילדים, נוער ומבוגרים בפארק שלנו. הפארק משתרע על שטח עצום, בו יש מרחב עבור כולם. וגם יש לנו פעילויות שוות ללא מגע בכלל, שבהן, אפילו מגע מרחוק נחשב כפסילה.

 

משחקי פיינטבול

משחקי פיינטבול הם משחקים מהנים, שלא מצריכים בכלל מגע ולכן משחק פיינטבול הוא אטרקטיבי במיוחד עבור ימי הולדת בקורונה. כל מה שאת צריכים הוא את כלי הנשק שלכם וזה הכל. לפני היציאה למערכות, אנו נעניק לכם הוראות בטיחות ואת כל הציוד המתאים עבור המשחק. פיינטבול הוא משחק שעובד בצורה הזו: מתחלקים ל-2 קבוצות. לכל קבוצה יש ראש קבוצה, ולפני יציאה לכל משחק ראש הקבוצה, צריך לחלק משימות למשתתפים, על מנת שבכל מערכה הקבוצה תשתפר ותביא תוצאות טובות יותר. הכל מתבצע במרחק בין המשתתפים ותוך שמירה על הנהלים. משחקי פיינטבול הם משחררים, מהנים, כיפיים ומתאימים לימי הולדת לילדים ואפילו למבוגרים, שבהם עדיין יש את הילד שאוהב לפרוק אנרגיות ולהשתולל."ימי הולדת בתקופת הקורונה – משחקי לייזר טאג" כמו משחקי פיינטבול, גם משחקי לייזר טאג אינם מצריכים מגע בין המשתתפים, וגם מגע מרחוק נחשב כפסילה. המשחק דומה למשחקי פיינטבול, אך בשונה מהם משחקי לייזר טאג הם ללא כדורי צבע חיים, אלא היריות לא מורגשות ומועברות באמצעות רובה לייזר. וזהו גם הקושי במשחקי לייזר, מכוון שלא מרגישים את הירי, חשוב להישמר ולבצע את המשחק כהלכה, מה שמכניס יותר אדרנלין למשחק ורצון עז לנצח. בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח, יש לנו שטח עצום עבור משחקי לייזר, בו יש מגוון הסוואות ורקעים מאחוריהם תוכלו להסתתר ולבלבל את האויב מן הקבוצה השנייה.רוצים לשמוע על עוד משחקים מגניבים, מלאי אדרנלין? צרו איתנו קשר! חייגו 1700-50-56-50 ונדאג לכם למסיבת יום הולדת לילדים, בני נוער ומבוגרים בלי נשכחת, העומדת בהנחיות משרד הבריאות ועדיין מהנה במיוחד.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד