יום הולדת לגיל 12
יום הולדת לגיל 12

הילד בקרוב צפוי להיות בן 12? הילדה שלכם לא מפסיקה להתרגש ולשאול איזו הפתעה הכנתם לה לרגל יום הולדתה? זו ההזדמנות שלכם, ההורים, לשמח את הילד ולהפתיע אותו עם יום הולדת בלתי נשכח ברוח אתגרית ותוססת – בדיוק כמו שהילדים אוהבים!

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50

הילד חוגג יום הולדת 12?

עריכת יום הולדת אתגריים לילדים בכול הגילאים החל מגיל זו המומחיות שלנו בקבוצת אדרנלין בשטחלאדרנלין בשטח ניסיון עבודה עשיר עם ילדיםיכולת מרשימה בהפעלת קבוצות גדולות של ילדים וניסיון בהפקת יום הולדת ברמה מקצועית ותוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים.

החברה מציעה שפע פעילויות שכל ילד חולם עליהןילדים בגיל 12 כבר מרגישים מבוגרים מספיק לבצע את כל הפעילויות שמתאימות למבוגריםאכן אין שום מניעה מילדים בגיל זה להשתתף בקרבות ירי כגוןפיינטבול ולייזר טאגהילדים בהחלט כבר יכולים לטפס על קירות טיפוס שבפארק האתגרים שלנו בחולוןוכמובןלהשתתף בכל פעילות ספורטיבית נוספת המבורכת בכול גיל.

חברת אדרנלין בשטח מארגנת ומפיקה עבור הילד שלכם את יום ההולדת המושלםיום הולדת לגיל 12 כוללים מגוון פעילויות לבחירתכםכך ניתן לשלב ביום אחד מספר פעילויות מסוגים שונים כגון פארק חבלים ולסיים את היום החגיגי בארוחת קייטרינג מפנקת עם מטעמים שילדים אוהבים במיוחד.

מסיבות יום הולדת עד הבית

חלק מהפעילויות במסגרת יום הולדת לגיל 12 ניתנות ליישום גם בחצר הביתית וגם בחורשה שבשכונת המגורים שלכםבחרו את המקום לאירוע וצוות אדרנלין בשטח יספק לכם מסיבת יום הולדת עד הבית בנוחות מקסימאליתבתוכנית ניתן לכלול את מכלול הפעילויות שמציעה אדרנלין בשטח דוגמתירי ספורטיבי למטרותמשח קי משימות וצוות הישרדות ועוד – הכול פרט לאטרקציות הניתנות ליישום אך ורק בפארק האתגריםלמשלקירות טיפוס.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד