צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ימי הולדת לילדות

ארגון ימי הולדת לבנות הוא אתגר לא פשוט. כל ילדה יש לה את הבקשות שלה והפנטזיות שלה כיצד היום הולדת הולכת להיות .
היום, בעידן שיש את האינסטגרם והרשתות החברתיות יש יותר תחרות בין הילדות וכל אחת רוצה שהיום הולדת שלה תהיה יותר מושקעת מהשנייה.
סך הכל רוב ימי הולדת לבנות הם די דומים, הבנות עושות סדנאות סליים, או סדנאות אפייה, סדנאות איפור וכדומה וכל הפעילויות הללו הן די מאוסות, מכוון שרואים אותם בלי סוף בכל יום הולדת אפשרית. אנחנו באדרנלין בשטח מציעים חוויה שהיא אחרת, חוויית ימי הולדת לבנות שהיא שונה ובעצם אנחנו מגדירים סטטוס חדש של ימי הולדת לבנות, שהוא עם הרבה יותר אקשן ועניין. אז איזה פעילויות הבנות יוכלו לבצע אצלנו בפארק? 

ימי הולדת לילדות

ימי הולדת לבנות בפארק חבלים אתגרי

בדרך כלל כשיוצאים לטיולים באירופה, תמיד עוצרים לפחות פעם אחת בפארק חבלים. בפארק אתגרים אדרנלין בשטח מביאים את ניחוחות אירופה ישירות אל ישראל, עם פארק חבלים מטורף, שמתאים לכל הרמות! פארק החבלים שלנו הוא רק חלק קטן מהפעילויות שיש לנו להציע לכם עבור ימי הולדת לבנות.

משחקי פיינטבול  - מתחם פיינטבול מטורף

כשתגיעו לפארק אדרנלין הבנות יוכלו ליהנות במתחם במיוחד עבור משחקי פיינטבול. משחקי פיינטבול הם הדרך הטובה ביותר להוציא אנרגיות ופשוט ליהנות מחוויית משחק אתגרית ומעניינת עם יריות של כדורי צבע ומטרה אחת: לנצח את הקבוצה השנייה ובנוסף למשחקי פיינטבול ניתן גם לשחק במתחם משחקי לייזר טאג, שהעיקרון של המשחק הוא די דומה, אך המשחק מתבסס על לייזר ולא על כדורי צבע. לאחר משחק ה"יריבות" הבנות יוכלו להתאחד בקיר טיפוס, המשיכו לקרוא.

קיר טיפוס – פעילות שווה במיוחד ביום הולדת לבנות

בפארק קיים קיר טיפוס גדול, מקצועי ומהנה במיוחד. הקיר מתאים לרמות שונות, כך שכל אחת יכולה לקחת חלק בפעילות וליהנות לפי יכולתה. אין כל צורך לחשוש לביטחון הבנות, הקיר שלנו עומד בכל תקני הבטיחות, הוא מאובטח ועומד בכל תקנות הבטיחות המחמירות ביותר וערוך במיוחד כדי לספק חוויה מיוחדת ומהנה ב ימי הולדת לבנות .

בפארק אדרנלין בשטח יש עוד המון פעילויות לימי הולדת לבנות, כל שעליכם לעשות הוא לחייג 1700-50-56-50 ואנו כבר נדאג להציג בפניכם את כל המידע הרצוי, על מנת שתוכלו לארגן את היום הולדת המושלמת לבנות.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד