צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מסיבות ימי הולדת עד הבית

חברת אדרנלין בשטח מתמחה בהפעלות ימי הולדת אתגרים מלאים באדרנלין לגילאים 7 ומעלה. תחושת האדרנלין תזרום לכם בכל הגוף, הרחק מהבית והשגרה, עם הבטחה שבסופו של יום תצאו עם תחושת סיפוק וחוויות בלתי נשכחות.

מסיבות ימי הולדת עד הבית

הפעלות לימי הולדת עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי הולדת לילדים, נוער ומבוגרים כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי הולדת בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

 • יום הולדת בקרבות פיינטבול – מגרש ענק 7 דונם
 • יום הולדת בקרבות פיינטבול שוטגן – פיינטבול עדין במיוחד ומתאים מגיל 9 – מגרש ענק 7 דונם
 • יום הולדת בקרבות לייזר טאג הדור החדש של חברת I Combat
 • יום הולדת בקרבות חץ וקשת – ירי חץ וקשת אחד על השני !
 • יום הולדת בקירות טיפוס 9 מטר
 • יום הולדת בפארק חבלים מקצועי - מתאים לגיל 10 ומעלה
 • יום הולדת בפארק חבלים מקצועי - מתאים לגיל 5 ומעלה
 • יום הולדת במטווחי ירי בחץ וקשת מקצועי
 • יום הולדת בתחרות ירי ספורטיבי למטרות
 • יום הולדת בשילוב משימות צוות O.D.T
 • יום הולדת בשילוב משחקי כדורגל מים לקבוצות – תחרות כדורגל בבריכת מים נמוכה.

 

[יום הולדת לייזר טאג אדרנלין עד הבית ]

קרבות לייזר טאג- המשחק הינו משחקי לחימה ברובי אינפרה אדום. קרבות הלייזר טאג יכולים להתבצע בחורשות וגינות ציבוריות והינה בטיחותית לחולטין.
הפעילות מבוצעת ע”י צוות הדרכה בוגר, מיומן ואיכותי.

המשחק בנוי ממספר מערכות, כאשר בכל מערכה משימה שונה. לפני כל מערכה הקבוצה תקבל משימה לביצוע והיא תצטרך לתכנן את אופן ביצוע המשימה תוך כדי חלוקת תפקידים ומשאבים לחברי הקבוצה. לאחר המשימה הקבוצה מבצעת הפקת לקחים ויוצאת למשימה הבאה. בכל פעם ששחקן יפגע הנשק יצפצף ויהבהב וכתוצאה מכך תרד למשתתף תקופת חיים אחת. המשחק מתאים למבוגרים, וניתן לבצע אותו במספר רמות קושי שונות

לייזר

[יום הולדת הישרדות אדרנלין עד הבית ]

פעילות מסיבות ימי הולדת עד הבית יכולה להתבצע בחצרות הבתים/חורשות/גינות ציבוריות והינה בטיחותית לחלוטין. הפעילות מבוצעת ע"י צוות הדרכה בוגר, מיומן ואיכותי.

התחרות כוללת חלוקה לשבטים וצבעי הסוואה ושמה דגש מרכזי על מרכיב המורל ועבודת הצוות. נחלק את המשתתפים ל-2 קבוצות אשר תעבורנה במספר מקצים במתחם ההישרדות הנייד של אדרנלין בשטח.

1. תחרות ירי ספורטיבי למטרות: תחרות ירי ספורטיבי הינה תחרות קבוצתית של ירי במצבים שונים. תחרות ירי ספורטיבי כוללת מספר שלבים ברמת קושי עולה. תחרות ירי ספורטיבי משלבת ירי הדורש תכנון קבוצתי, אימון מקדים וביצוע משימות מגוונות, הירי מתבצע על מטרות בעזרת רובה פיינטבול משודרגים עם כדורי ספוג. הפעילות משעשעת ומתאימה לכל גיל, וחשוב מכל – לא נשארים כתמים בחצר…

2. משחקי משימות צוות הישרדות: משחקי משימות הצוות הינה תחרות קבוצתית שתאתגר אתכם הן שכלית והן פיזית, ההצלחה במשימות תלויה בכל אחד מהשחקנים וביכולת שלהם לעבוד יחד. המשחקים מורכבים ממשימות קבוצתיות המצריכות את הצוות לבצע תכנון מקדים לכל משימה ומשימה. כל קבוצה צריכה לתכנן את דרכי פעילותיה תוך כדי שיתוף פעולה, עבודת צוות והומור.

3. מתחם ירי בחץ וקשת מקצועי: תחרות ירי אתגרי בחץ וקשת הינה משחק אתגרי בו לומדים ומשלבים סגנונות שונים של ירי בחץ וקשת. תחרות ירי אתגרי בחץ וקשת מתבצעת בין כמה קבוצות במקביל אשר אליהם לבצע משימות אישיות וקבוצתיות במהלך התחרות. 

 

משימה

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה

[ גלריית תמונות מסיבות ימי הולדת עד הבית ]

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד