צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ימי כייף לקבוצות

יום כיף לקבוצה גדולה, ימי גיבוש חברתי, ימי גיבוש לקבוצות וארגונים

בין אם זוהי קבוצת ילדים בתנועת נוער, עובדים במקום עבודה, או אפילו משפחה מורחבת, ימי כייף לקבוצות תמיד מוסיפים להווי הקבוצתי והופכים את הקבוצה למגובשת יותר, נוצר בה יותר שיתוף פעולה ובמקרה שמדובר על עובדים מקום עבודה, ימי כייף לקבוצות הופכים את הקבוצה גם לפרודוקטיבית יותר ואת החברה לרווחית יותר. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מציעים מגון אפשרויות לימי כיף לקבוצות, החל ממתחם פיינטבול דרך משחקי  לייזר טאג וכמובן פארק החבלים. בכל ימי הכיף שלנו נעשה גיבוש של הקבוצות, שיתוף פעולה וזאת תוך כדי תנועה והנאה רבה.

יום כיף לקבוצה גדולה

כיוון שפארק אתגרים בשטח כולל הרבה מאוד אפשרויות ושפע של פעילויות, היא אידיאלי גם לקיום יום כיף לקבוצה גדולה. אם מדובר על יום גיבוש למקום עבודה, אנו עורכים סדנאות ODT מהנות בהן מוטמעים הערכים החשובים למנהל החברה לחזק אצל עובדיו. עם זאת, יום כיף לקבוצה גדולה, כמו ימי כיף לקבוצות בכלל, יכול להיערך נטו לשם ההנאה והכיף. הקבוצה מתחלקת על פני שטח הפארק שהא גדול ומתפזרת בין פארק חבלים, מתחם הפיינטבול, הלייזר טאג, מתחם קיר הטיפוס, ירי בחץ וקשת ועוד. עבור כולם אלו פעילויות מהנות מאוד ומשחררות.

ימי גיבוש חברתי

אחד הסוגים הבולטים של ימי כייף לקבוצות אותם אנו מארגנים באדרנלין בשטח הם ימי גיבוש חברתי. לפני יום כזה מגיעה הקבוצה במצב אחד ויוצאת ממנו במצב אחר לגמרי. אנו מנוסים מאוד בארגון ימי גיבוש חברתי ועושים זאת קרוב לעשרים שנה. לפני ארגון ימי גיבוש חברתי אנו נפגשים עם מנהל הקבוצה, כמו מנהל צוות עובדים או מנהל חברה אם מדובר במקום עבודה ומבינים ממנו מה המטרות שלו ביום זה, לאיזה תוצאות הוא מצפה להגיע. בהתאם למטרות ולציפיות נבנית תכנית של ימי גיבוש חברתי עבור אותה קבוצה ומתכננות הפעילויות המתאימות ביותר, בין אם אלה משימות משותפות, משחקים בהן מחודדים ערכי עבודת הצוות ועוד.

ימי גיבוש לקבוצות וארגונים

בקבוצות וארגונים הקבוצה היא לא תמיד מגובשת. במקומות עבודה, גם אם עובדים נמצאים זה עם זה לאורך כל יום העבודה, הם מכירים זה את זה בהיבט הצר של העבודה ולעיתים קרובות לא הרבה מעבר. לכן, ימי כייף לקבוצות הם פעמים רבות ימי גיבוש לקבוצות וארגונים. במהלך ימי גיבוש לקבוצות וארגונים נמצאים חברי הקבוצה זה עם זה במצבים שונים לחלוטין מאשר במקום העבודה, צריכים להסתמך ולהישען זה על זה על מנת לעבור משימה, לשתף פעולה. אנו באדרנלין בשטח מארגנים בהצלחה ימי גיבוש לקבוצות וארגונים ומציעים שפע של אופציות המתאימות ביותר לאותה קבוצה.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד