צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ימי כיף אתגריים - אדרנלין בשטח

אין ספק כי מי שיושב כל היום, יום אחר יום ושבוע אחר שבוע, במשרד יש צורך בפעילות גופנית כלשהי, אבל, וכאן מגיע הפרדוקס הגדול, מרביתנו עובדים כל כך הרבה שעות, שאין לנו את הזמן (ובמרבית המקרים - גם לא את החשק) הנחוץ כדי לקיים פעילות גופנית כלשהי. ימי כיף אתגריים, אשר מאורגנים כהלכה מספקים לכם את האופציה לעשות זאת, במיוחד כשהם מתרחשים במסגרת הארגון, מקום העבודה שלכם.

 

 

ימי כיף אתגריים - כמו כל ימי כיף, אבל הרבה יותר כיף!

לקיום יום כיף אתגרי ישנם כל היתרונות של יום כיף או יום גיבוש ארגוני - הוא מוציא את העובדים משגרת העבודה השוטפת, הוא מאפשר להם להכיר את הפנים שמאחורי הקול בטלפון (או מאחורי המקלדת במייל), הוא מאפשר להם לפתח אינטראקציה אישית בינם לבין עצמם, וגם, באופן טבעי וצפוי, מאפשר להם לפתח גאוות יחידה, הן ברמת המחלקה והן ברמת הארגון כולו. אבל, כאמור, ימי כיף אתגריים מאופיינים באספקט נוסף, שמהווה את היתרון הגדול שלו על ימי הכיף הארגוניים הרגילים - הוא כולל פעילות אתגרית מאורגנת, שנבחרה במיוחד כדי שתתאים לארגונים והיא אף תואמת למטרות אותן מיועד יום כיף כזה להשיג (כאמור, רענון ושבירת שגרה, היכרות, גיבוש וכד'). ליום כיף אתגרי, כאשר הוא מאורגן על ידי חברה המתמחה בארגוני ימי כיף כאלה, קיימים כל הנתונים הנדרשים כדי להפוך לאירוע אותו יזכרו עובדי הארגון זמן רב (עד לקיומו של יום כיף אתגרי נוסף)!

 

ימי כיף אתגריים

 

מדוע כל ארגון זקוק ליום כיף/גיבוש בתדירות גבוהה?

עבודה, ותהיה זו מהנה ככל שתהיה, מהווה שגרה מסוימת, שעלולה להכניס את עובדי הארגון לתחושת מונוטוניות מסוימת. לא נדיר לפגוש עובדים משועממים, מפוהקים וחסרי מוטיבציה בארגונים שאינם קשובים לאספקט האנושי שמאחורי שגרת הפעילות העסקית שלהם. מה גם, שככל שהארגון עצמו גדול יותר, כך ה"מרחק" שיוצרת העבודה השוטפת בין העובדים שאינם פועלים האחד מול השני במסגרת עבודתם, הופך לגדול יותר. בארגון כזה, תוכלו לעבוד במשך שנים, מבלי לפגוש את מי שעובד בחדר שבהמשך הפרוזדור.

 

קשרים אנושיים הם הדלק המניע של הארגון

מאחר וארגון הוא גוף מתפתח, לצורך פעילותו השוטפת הוא זקוק גם לקשרים האנושיים שבין העובדים, ולא רק לסכמת שורת פעולות יבשה ואוטומטית. כן, בחלק מהארגונים מתקיים מגע אקראי בין העובדים המבקרים במתחמים המשותפים (בחדר האוכל או במטבחון), אבל לטובת הארגון, רצוי שלא להסתמך על המזל, אלא ליזום יום כיף אתגרי שיפגיש בין העובדים ויסייע להם בהיכרות ביניהם ובגיבוש הארגון לא רק כגוף עסקי שמטרתו לייצר רווחים!

 

 

צריכים "להעיר" את הארגון שלכם?

 

חברת אדרנלין בשטח מתמחה בארגון ימי גיבוש, ימי כיף וימי כיף אתגריים לכל החברות ולכל הארגונים, קרוב לשני עשורים!

 

 

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד