צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ימי כיף באוויר הפתוח

ימי כיף באוויר הפתוח

מי היה מאמין שאוויר פתוח יחשב כדבר כל כך משמעותי בימינו. שנת 2020 היא ללא ספק שנה מפתיעה, שהביאה יחד עמה הרבה בשורות נעימות ופחות. נגיף הקורונה שהגיע אלינו, הוא נגיף שצריך לדעת כיצד לחיות איתו, כי מצד אחד כרגע פשוט נדמה שהוא לא הולך להיעלם בקרוב ומצד שני אי אפשר להפסיק את החיים בגלל נגיף הקורונה, אלא פשוט צריך למצוא את האמצע ולראות כיצד ניתן גם להמשיך לחיות, יחד עם שמירה על ההנחיות, שמירה על מרחק ועטית מסכות במרחב הציבורי. ימי כיף באוויר הפתוח עונים בדיוק על הצורך של הנאה ושמירה על הנחיות משרד הבריאות.

ימי כיף באוויר הפתוח – שומרים על ההנחיות ונהנים

כבר עסקנו בכך ששמירה על הנחיות זהו דבר חשוב ומצד שני אי אפשר להפסיק את החיים בגלל נגיף הקורונה, אחרי שהיינו בסגר ולא יכלנו לצאת בקושי מהבתים, הגיע הזמן גם קצת ליהנות, לשבור את השגרה המעיקה וגם לחגוג שמחות. כאשר נהנים מיום כיף באוויר הפתוח אפשר לעשות הכל, תוך כדי שמירה על ההנחיות. היכן תוכלו ליהנות מפעילויות מהנות יחד עם משפחה וחברים באוויר הפתוח? המשיכו לקרוא.

ימי כיף באוויר הפתוח

 

יום כיף באוויר הפתוח בפארק אתגרים

פארק אתגרים שמשתרע על שטח עצום הוא מקום מושלם לקיום ימי כיף. בפארק אתגרים ניתן ליהנות ממגוון אטרקציות, כגון: פיינטבול, לייזר טאג, קיר טיפוס, פארק חבלים ועוד. וכל הכיף הוא שאין צורך לחשוש מצפיפות ומגע, מכוון שאת כל הפעילויות ניתן לעשות ללא מגע כלל ועדיין ליהנות יחד עם החברים. במשחקי לייזר טאג, אתם משחקים בתור קבוצה, אך אין כל צורך במגע אחד עם השני, כך גם במשחקי פיינטבול, בפארק חבלים ובקיר טיפוס.

אם אתם מחפשים מקום ליהנות בו ביום כיף ללא דאגות או אתם מחפשים מקום לחגוג בו ימי הולדת, אירועי בני מצווה או כל אירוע משמח אחר, אתם מוזמנים להגיע אל פארק אתגרים אדרנלין בשטח וליהנות מחוויה מיוחדת!

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד