צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ימי כיף ומגוון הפעלות

ימי כיף בשטח

ימי כיף ומגוון הפעלות

כל אחד מאתנו זקוק לאתנחתא משגרת היום יום ויום כיף הוא הדרך המושלמת לעשות זאת.
חברת אדרנלין בשטח מפיקה ימי כיף ומגוון הפעלות בפארק אתגרים בחולון ומחוצה לפארק.
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולחוות חווית יום כיף מיוחדת, כפי שעוד לא חוויתם בעבר, עם מגוון פעילויות אקסטרים,
כמו: משחקי פיינטבול, משחקי לייזר טאג, טיפוס על פארק חבלים, קירות טיפוס, קרבות חץ וקשת ועוד מגוון הפעלות.

 

ימי כיף ומגוון הפעלות בפארק אתגרים אדרנלין בשטח

מגוון רחב של חברות ומשפחות מגיעות אלינו לפארק אתגרים אדרנלין בשטח כדי לחוות ימי כיף ומגוון הפעלות בקונספט שונה של פארק אתגרים מיוחד עם פעילויות, שלא ניתן לעשות בכל מקום, כגון: פארק חבלים לא שגרתי בנוף הישראלי, שבד"כ ניתן לראות בפארקים באירופה. בנוסף בפארק אתגרים תוכלו ליהנות ממשחקי פיינטבול ומשחקי לייזר טאג, קרבות חץ וקשת, טיפוס על קירות טיפוס ועוד ועוד.

ימי כיף ומגוון הפעלות אקסטרים

אם אתם מעוניינים לצאת ליום כיף סתם כדי לנקות את הראש אנחנו ממליצים לכם ללכת אל הים, אבל אם אתם רוצים לצאת אל יום כיף כדי באמת ליהנות מחוויה שונה ומיוחדת, אנחנו מזמינים אתכם להגיע אל הפארק אתגרים שלנו בחולון. ימי כיף ומגוון הפעלות מיוחדות שישאירו לכם טעם של עוד בפארק אתגרים אדרנלין בשטח. אנו מציעים ללקוחותינו הנאה מקסימאלית מפעילויות אתגריות מהנות, אווירה טובה, אוכל מעולה (במידה ותרצו לבצע הזמנה) וחברה טובה.

יום כיף עם פעילויות בליווי צוות מדריכים מוסמך

בין אם אתם נמצאים על פארק החבלים או יורים בקרבות לייזר טאג, צוות המדריכים שלנו תמיד נמצא יחד אתכם, על מנת לוודא שכולם בסדר והמשחק מתנהל כשורה. לפני כל תחילת פעילות תעברו הדרכת בטיחות ותקבלו את הציוד והלבוש המתאים על מנת לשמור על ביטחונכם האישי ושמירה על חוקי המשחקפעילות. אם הנכם חוששים לעלות על אחד מן המתקנים מתוך קושי אישי, לדוגמא: פחד מגבהים, צוות המדריכים שלנו כאן כדי להרגיע אתכם ולסייע לכם לאורך כל הפעילות, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם נמצאים בידיים טובות.

 

רוצים לשבור את השגרה ולארגן יום כיף או יום גיבוש לכל עובדי החברה שלכם? מעוניינים לעשות יום כיף מגבש למשפחה? או סתם אתם רוצים ליהנות יחד עם כל החברים? אנו מזמינים אתכם להגיע אל פארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון וליהנות מחוויית יום כיף שונה ומיוחדת, כפי שעוד לא חוויתם בעבר ולהתחיל ליהנות מהאדרנלין שיזרום לכם בכל הגוף! הפארק שלנו הוא המקום המושלם כדי להשתחרר מכל המחשבות, הלחצים והמחויבויות לרגע אחד ופשוט ליהנות מן הרגע עם האנשים שאתם באמת רוצים ליהנות איתם מיום כיף אמתי!

 

לפרטים נוספים על ימי כיף באדרנלין בשטח וקבלת הצעות מחיר על חבילות ימי כיף חייגו 1700-50-56-50

 

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד