צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ימי כיף עושים באדרנלין

ימי כיף עושים באדרנלין

החלטתם שהגיע הזמן להוציא את העובדים או סתם את המשפחה והחברים ליום כיף? דעו לכם כי ימי כיף עושים באדרנלין בשטח! מהי הסיבה לכך? מוזמנים להמשיך ולקרוא ולגלות את התשובה.

 

החשיבות של ימי כיף

ימי כיף הם ימים שמוציאים אותנו מהשגרה וזהו דבר כל כך חשוב. במדינת ישראל השגרה היא מאוד לחוצה, אנחנו כל הזמן מתעסקים בלרדוף אחר הגשמת עוד יעד ועוד מטרה ואין הרבה פעמים בהם אנחנו עוצרים לרגע ופשוט נהנים מהדרך. ימי כיף הם הדבר הטוב ביותר כדי לקחת רגע צעד אחורה מכל הלחצים שבשגרת היום יום ופשוט ליהנות!!! אנחנו באדרנלין בשטח מזמינים אתכם לקחת את כל העובדים או את כל החברים או כל המשפחה ולבוא ליהנות מימי כיף אמתיים! שבהם מתעסקים רק בהנאה ולא בשום דבר אחר.

 

פעילויות בימי כיף באדרנלין בשטח

בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פעילויות שוות לימי כיף, לדוגמא: משחקי לייזר טאג ומשחקי פיינטבול, טיפוס על קירות טיפוס או התהלכות על קורות דקיקות וטיפוס על חבלים בפארק חבלים אתגרי ראשון מסוגו בארץ ועוד מגוון פעילויות, שבהן תוכלו לצאת מהשגרה ולהיכנס למוד של כיף ורק הנאה. כל הפעילויות מלוות על ידי צוות מדריכים מוסמכים, שיסייעו לכם בכל רגע נתון בזמן הפעילות.

 

ימי כיף באדרנלין בשטח

החלטתם שהגיע הזמן לקחת פסק זמן מהשגרה ולצאת ליום כיף שכולו מלווה בהנאה? ימי כיף באדרנלין בשטח הם בדיוק מה שאתם צריכים. אנחנו מזמינים אתכם לקחת צעד אחורה מהלחצים בעבודה וכל מה שקורה סביבכם ולהגיע למתחם בו הדבר היחיד שאנחנו מצפים ממכם לעשות הוא ליהנות! מוזמנים לקחת את כל החברים, את המשפחה המורחבת או את העובדים בעבודה ולהגיע אלינו ליום כיף בלתי נשכח אצלנו באדרנלין בשטח בת ים .

 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? צרו אתנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות!

חייגו 1700-50-56-50

 

ימי כיף

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד