תפריט

[יום גיבוש]

יום גיבוש עם הרבה אדרנלין

ימי גיבוש לעובדים הינה משימה חשובה ביותר לארגון ולעובדים עצמם, ולכן חשוב לשים על תכנון והפקת יום כיף את הדגש הראוי החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. יש לזכור כי צוות מנצח הוא צוות מגובש, מסופק ומאושר.
 פעילויות גיבוש הן פעילויות שבראש ובראשונה תורמות לגיבוש העובדים אחד עם השני , אך גם גורמות להם להמון המון פאן. בחברת אדרנלין מחכות לכם מגוון פעילויות שמתאימות בדיוק למטרה הזו. העובדים שלכם חובבים משימות תחרותיות כמו ירי ברובי פיינטבול? אולי דווקא קיר טיפוס? ירי ברובי לייזר טאג? את כל אלו ועוד רבים אחרים תמצאו אצלנו. מוכנים לכמויות פאן והנאה.

ימי הולדת לילדות
[מידע נוסף ]

ימי גיבוש לעובדים

המטרה שלנו, קבוצת אדרנלין בשטח, היא לחבר בין קבוצה של אנשים ולהפוך אותם ליחידה מגובשת וזאת על מנת לשפר את  היחסים בין העובדים להנהלה ובין העובדים לבין עצמם, לשפר ולהעלות את היכולת הביצועית שלהם כצוות ולהועיל לתפוקה של הארגון או כחברה. קבוצת אדרנלין בשטח בעלת ניסיון רב בביצוע ימי גיבוש בשטח וקיימת משנת 2001. כשמתכננים יום כיף לעובדים חשוב לחשוב בקפידה על הפעילויות שיהיו בו ולהתאים אותן באופן מושלם לצוות. הנסיון הרב שרכשנו בארגון ובתכנון של ימי גיבוש וכיף לצוותים מסייע לנו להתאים בצורה מושלמת בין הפעילות לאופי הצוות ונשמח לעזור גם לכם. אנו נעמיד לפניכם שפע של רעיונות להפקת ימי גיבוש מתוכם תוכלו לבחור בתכנית קיימת או להרכיב תכנית יום גיבוש לפי הצורך והרצון שלכם והכי חשוב בהתאמה אישית לצוות. ימי גיבוש יכולים להתקיים במספר מקומות כגון פארק אתגרים חולון ובמגוון רחב של יערות קק”ל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לומר לנו מהם הציפיות והצרכים שלכם ליום הכיף שאתם מארגנים, ואנו נעזור לכם לתכנן וגם לבצע את יום הכיף המושלם. אז תתחילו להכין את העובדים לחוויה מגבשת ומסעירה של פעם בחיים! 

[גלריית תמונות ]
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד
Made with
GS ❤