צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
כיצד לבחור חברת הסעות ליום כיף אתגרי?

כיצד לבחור חברת הסעות ליום כיף אתגרי?

אי אפשר להתחיל את הכיף ולהזרים את האדרנלין לפני שאתם סגורים הרמטית על ההיסע שלכם אלינו. כיום חברות הסעות לטיולים נותנות  מענה  לצרכים רבים בכלל הציבור. נסיעה מרוכזת יכולה לתרום להוזלה, להנאה,זמן ולבטיחות הנוסעים. בין אם מדובר ביום כיף לעובדי החברה במשחק פיינטבול, או בין אם מדובר בטיול בר מצווה חשוב לבחור חברת הסעות מתאימה. יש שפע גדול של חברות הסעות לטיולים. יש שמשתמשים בשירותים של חברה מקצועית בתחום ההסעות לטובת הסעות לטיולים, באופן קבוע, ויש אתכם הזקוקים להסעה בטוחה לקראת יום כיף, טיול רייזרים, פיינטבול או לימי כיף מהנים במיוחד. אז איך תבחרו את חברת ההסעות לקראת הפעילות המחכה לכם? שימו לב למספר פרמטרים:

 

כיצד לבחור חברת הסעות לטיול מהנה או ליום כיף אתגרי במיוחד?

  1. אישור בטיחות: חשוב לוודא כי החברה פועלת על פי חוקי משרד התחבורה וכי כל כלי רכב עובר בדיקה חודשית על ידי קצין בטחון מוסמך, רכב שלא עבר בדיקה אינו ראשי להסיע נוסעים.
  2. איכות ומבחר הרכבים: כמובן שצריך להסתכל על הצרכים שלכם לגבי ההסעות, אך לאחר שהחלטתם מה המטרה יש לוודא כי הרכבים העומדים לרשותכם חדישים ותקינים  וכי עומד לרשותכם מבחר של רכבים בגדלים שונים כך שתוכלו להזמין רכב שיתאים בדיוק לצורכיכם.
  3. נהגים: נהגי הסעות לטיולים חייבים לנהוג עם רישיון לרכב ציבורי אשר מוגדר בחוק, מכוון שהסעת עובדים, ילדים תיירים, זה נושא חשוב ואחראי מאין כמותו,. חברות הסעות, חייבים להעסיק נהגים בעלי ניסיון רב, אשר עברו בדיקה של קצין הבטיחות, יש לבדוק האם אין לנהג  עבר פלילי, תעבורתי ועוד...
  4. רישיון הפעלה: משרד התחבורה מחייב שלכל רכב הרשום בחברת הסעות יהיה רישיון הפעלה בתוקף. בקשו מהנהג לראות את רישיון ההפעלה הקבוע של הרכב (בצידו השני של רישיון ההפעלה נמצא האישור החודשי של קצין הבטיחות).
  5. המלצות: חברת הסעות מוצלחת היינה חברה אשר ברשותה לקוחות ממליצים אשר היו מסופקים ומרוצים משירות ההסעות אותו קיבלו. לרוב ניתן למצוא ביקורות והמלצות באינטרנט תוך חיפוש בגוגל את שם חברת ההסעות או לחלופין מפה לאוזן.

 

סוגי הסעות פופולריים

על מנת שנבחר חברת הסעות לטיולים בצורה מושלמת יש להבין  את  הצרכים ומטרת השימוש בהסעה.

הסעות לטיול בשטח:  אם  מדובר  בטיול לרמת הגולן או לדרום,  נפנה כמובן לחברת הסעות שברשותה אוטובוסים חדישים,נוחים ומפוארים ולא לחברת הסעות שברשותה רק אוטובוסים ישנים.

הסעת ילדים לטיול בר מצווה:  נפנה לחברת הסעות שברשותה אוטובוסים ו/או מיניבוסים אשר מורשים להסעת תלמידים וכל נהגי החברה מצוידים ברישיון נהיגה מתאים להסעת תלמידים.

הסעות נכים לטיולים:  נפנה כמובן לחברת הסעות אשר התמחותה העיקרית היינה הסעות נכים וכמובן כלי הרכב שברשותה מותאמים להסעת נכים.

הסעות עובדים לימי גיבוש: יש לבדוק כי החברה מחזיקה צי רכב גדול מספיק שבמידה ורכב יתקלקל יינתן מענה מידי להסעת העובדים ובכך ימנע אפשרות של השבתת פעילות החברה עד אשר ימצא פתרון להסעת העובדים.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד