צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כיצד מארגנים יום כיף לחברה? עם אדרנלין!

חברות רבות דואגות לארגן לעובדיהן ימי כיף אחת לתקופה, על מנת ליצור גיבוש בין העובדים, להעניק להם שחרור מן העבודה הרציפה ולאפשר הנאה וגיוון. איך מארגנים יום כיף לחברה, כזה שיתאים לכל המשתתפים ויעניק להם הנאה אמתית מן היום כולו? חברת אדרנלין מציעה לכם מגוון רחב של אטרקציות, אשר מתאימות במיוחד לימי כיף לחברות מכל הסוגים. כל מה שנשאר לכם לעשות – הוא לבחור את האטרקציה המתאימה לכם.

 

כיצד מארגנים יום כיף לחברה?

יום כיף לחברה אמור להיות יום מהנה, יום של בילוי, לכל העובדים. חשוב לדאוג להתאים את התוכנית לכל העובדים במקום, או לכל הפחות לרובם (שכן, כמובן, אי אפשר לרצות את כולם תמיד). אם ישנם עובדים בעלי מוגבלות מסוימת, עובדים שומרי כשרות וכדומה – מומלץ לגלות רגישות ולהתאים את הפעילות של יום הכיף לחברה לתנאים המתאימים להם. חברת אדרנלין מציעה לכם מגוון רחב של אטרקציות, אשר יכולות להתאים לימי כיף לחברה, כמו למשל:

 

פיינטבול – פעילות אתגרית ומהנה במיוחד, אשר מתאימה בעיקר לצעירים ולבעלי כושר גופני, אשר נהנים ממשחק ומחוויה. לחברת אדרנלין רשת פיינטבול ארצית, כך שלאן שלא תצאו עם עובדי החברה, תוכלו ליהנות ממשחק פיינטבול ידידותי.

 

סדנאות מנהלים – לעיתים קרובות, יום כיף לחברה אינו דווקא יום של טיולים אתגריים, אלא יום סולידי יותר, אשר מתאים לאנשים בכל גיל ומכל אוכלוסייה. סדנאות מנהלים מתאימות מאד לאירועים כאלה, כמו גם סדנאות גיבוש אחרות, בהתאם לאופי הצוות ולסגנון השולט בחברה.

 

טיולי ג'יפים – ג'יפים, ג'יפונים, רייזרים או כל כלי רכב אתגרי אחר יכולים להפוך את יום הכיף של החברה למושלם ממש. אנשים רבים נהנים מן הנסיעה האתגרית הזו, ומנצלים אותה לחוויה מושלמת ביום מהנה במיוחד.

 

פארק אתגרים – אם הצוות צעיר וחובב אתגרים, פארק אתגרים יכול להיות חוויה נפלאה עבורו. עם קירות טיפוס, אומגות ומגוון רחב של אתגרים אחרים, החוויה הופכת למושלמת.

 

איך בוחרים את הפעילות?

כל הפעילויות שמנינו הן רק דוגמאות בודדות למגוון רחב של אטרקציות ופעילויות מהנות שניתן לשלב ביום כיף לחברה. איך בוחרים את הפעילות המתאימה לעובדים? ראשית, ניתן פשוט לבחור את האטרקציות באופן אקראי, ולגוון בהן, כדי שגם מי שהאטרקציה לא התאימה לו ביום הגיבוש הראשון, יוכל ליהנות כעבור תקופה, כאשר ייערך יום גיבוש נוסף. אפשרות נוספת היא לברר בין העובדים מהו סגנון הבילוי המועדף עליהם.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד