צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל! אז אם מסיבה כזאת או אחרת לא שמעתם עד עכשיו על לייזר טאג ובכן, מדובר במשחק לוחמה חווייתי וייחודי אשר מדמה לחימה אמיתית. המשחק אשר כולל שימוש בכלי נשק מצריך תכנון, עבודת צוות ואסטרטגיה ולכן, הוא נחשב לבחירה האופטימאלית עבור ימי גיבוש וכיף ועבור אירועים לאנשים בטווח רחב של גילאים. הלייזר טאג נחשב כיום למשחק פופולארי בכל רחבי העולם, הוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, מה שהופך אותו לחוויה אטרקטיבית במיוחד – שכל מי שעדיין לא התנסה בה עתיד להתלהב ממנה.

 

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיללייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל- איך משחקים?

ישנם מספר משחקים שאפשר לשחק בלייזר טאג, כאשר, מה שמשותף לכולם הוא העובדה שיש לחלק את המשתתפים ל-2 קבוצות ולקבוע חוקים לפני שמתחילים. בין המשחקים הנפוצים בלייזר טאג ניתן לציין את הבאים – תפוס את הדגל כאשר, במשחק זה המטרה תהיה לתפוס את הדגל של האויב וכמובן, לשמור על הדגל של הקבוצה. משחק נוסף נקרא מלך הגבעה, כאשר, מטרת המשחק היא להשתלט על הגבעה של הקבוצה המתחרה ו"להרוג" את כל השחקנים באותה הקבוצה. הגנת אישים מהווה כמשחק בו יש לבחור איש חשוב במיוחד מהקבוצה ולשמור עליו מפני הקבוצה השנייה. אלו הם רק חלק מהמשחקים, אשר כאמור, המשותף לכולם הוא הצורך בתכנון, ביצירת אסטרטגיה ובשמירה על גיבוש בין כל חברי הקבוצה.

חשיבות איכות ובטיחות הציוד כאמור, לייזר טאג הוא משחק אשר נחשב כמתאים עבור אנשים בכל קשת הגילאים, המשחקים הינו בטיחותי והטכנולוגיה עליה הוא מתבסס אף מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי. קיימת אפשרות לשחק לייזר טאג כמעט בכל מקום, גם בשטחים פתוחים וגם במקומות סגורים – כאשר, כל מה שצריך לשם המטרה זה כמובן, את הציוד של המשחק – ויש לוודא שמדובר בציוד איכותי ובטיחותי. אם גם אתם מעוניינים בלייזר טאג, הן עבור ימי גיבוש, הן עבור ימי כיף הן עבור אירועים והן עבור כל מטרה אחרת, מוזמנים ליצור קשר עמנו כבר היום ולעשות את הצעד הראשון בדרך לחוויה, ייחודית, מגבשת ומהנה.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד