צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
לייזר טאג כיפי במיוחד

לייזר טאג כיפי במיוחד

את הלייזר אנחנו מכירים בהמון מובנים: הסרת שיער בלייזר, טיפולי לייזר רפואיים, חיתוך בלייזר ועוד. אך האם ידעתם שלייזר משמש בתור משחק לייזר טאג ? אם עדיין לא הכרתם את משחקי לייזר, הגיע הזמן שתהיו מעודכנים, כי המשחק הזה הוא לגמרי הדבר החם ביותר בתחום הפעלות OTD.

הכירו את משחק לייזר טאג

לייזר טאג הוא משחק מלא באנרגיות ואדרנלין בגוף. איך המשחק בנוי?

כמובן שלפני תחילת המשחק תעברו הדרכת בטיחות ותקבלו אפודים ומשקפי מגן, לאחר ההדרכה תוכלו לצאת לדרך. המשחק בנוי מ 2 קבוצות "יריבות", לפני כל יציאה לקרב, כל קבוצה מבצעת תכנון של הדרך בה הם ילחמו במערכה הקרובה. בזמן התכנון הקבוצה צריכה לדאוג לחלוקת תפקידים של כל חברי הקבוצה, על מנת להביא לניצחון. לפני כל מערכה על הקבוצה להפיק לקחים ולתכנן את הסבב הבא. אם שחקן נפגע, הנשק יצפצף ויהבהב, כאשר זה קורה, זה אומר שלשחקו ירד תקופת חיים אחת. המטרה של השחקנים היא כמה שפחות להיפגע ולהישאר עם תקופת חיים לאורך כל המשחק, כמובן שזה לא הדבר הכי פשוט שיש, אבל זהו כל הכיף שבמשחק, האדרנלין שזורם בגוף והחשק לנצח את המשחק.

 

לייזר טאג כיפי במיוחד

 

רובי לייזר – משחק בטיחותי ולא כואב!

 

יש אנשים שחוששים ממשחקי ירי, לדוגמא משחקי פיינטבול, שבהם יש כדורי צבע. משחק לייזר טאג הוא פתרון אידאלי להנאה גדולה ממשחק ירי, ללא כדורים וללא טיפת כאב (לא שאנו חושבים שמשחקי פיינטבול מכאיבים, אך ישנם אנשים שאקסטרה רגישים ולכן ההמלצה שלנו היא ללכת על משחקי לייזר טאג). המשחק מאובטח על ידי צוות מדריכים מנוסה, כל משתתף מקבל אפוד לגופו ומשקפי מגן.

 

פארק אתגרים עם משחקי לייזר 

פארק אתגרים אדרנלין בשטח מציע לכם את החוויה האולטימטיבית של הנאה ממגוון הפעלות אתגריות במיוחד, שיכניסו לכם אל הגוף את האדרנלין.

בואו אלינו יחד עם המשפחה, עובדים או חברים אל פארק אתגרים ותהנו ממגוון הפעלות כגון משחק לייזר טאג, משחקי פיינטבול, פארק חבלים, קיר טיפוס ועוד, זהו דבר כיפי ביותר, ששובר שגרה ומכניס את כולם אל אווירה שונה וחוויה אחרת מחיי היום יום.

 

להזמנות חייגו 1700-50-56-50

 

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד