צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

לייזר טאג משחק לוחמה

לייזר טאג משחק לוחמה אקסטרים

לייזר טאג לגיבוש צוות

לייזר טאג הוא משחק לוחמה אקסטרים, המשלב מציאות מדומה ומאפשר לחוש לכמה שעות של משחק כמו חייל בשדה קרב. לחוות את התחושה בשטח, להזיז את הגוף ולהעלות את האדרנלין. המשחק מצריך עבודת צוות ויכולת אסטרטגית.הוא קרוי לייזר טאג כיוון שמשתמשים באקדחי אינפרא אדום שנשלחות ונקלטות באמצעות האפודים שעל השחקנים.

אז איך עובד משחק לייזר טאג?

המשחק מתבצע בחדר ייעודי, בו כל משתמש מקבל משקפיי מציאות מדומה אפוד ואקדח מותאם שישמש ככלי ירייה. המהלך של המשחק מתנהל כאשר יש 2 צדדים שמתמודדים אחד נגד השני, זה יכול היות זוג נגד זוג ויותר. כל צד של המתמודדים מקבל דמות רובוטית לפי צבע הקבוצה איתה הוא משחק. באמצעות תנועות הגוף של השחקן הוא שולט בדמות הרובוטית. עלויות המשחק נקבעות לפי החבילה המבוקשת שמורכבת מכמות משתתפים זמן המשחק והתוספות הנלוות.

למי מתאים לשחק בלייזר טאג?

לייזר טאג הוא משחק אקסטרים שדורש חשיבה ויצירתיות. הוא בטיחותי ולכן מתאים לכל גיל. לילדים ולמבוגרים. רמת המשחק כמובן מותאמת ליכולת השחקנים כדי לאתגר אותם בהתאם. המשחק מאושר על ידי מכון התקנים ועובר בדיקות תקינות.

היתרונות של משחק הליזר טאג.

משחק הלייזר טאג נעשה בקבוצות, הוא מפתח את התקשורת את היכולת להיות חלק מקבוצה, מפתח את הכישורים החברתיים ואת העבודה הצוותית. בנוסף נותן ביטוח לצד התחרותי של כל אחד מהשחקנים. לכן הוא יכול מאד להתאים לערבי גיבוש של צוותים. לגיבוש מנהלים בארגון. למסיבת יום הולדת חברתית או פעילות משפחתית.

אם אתם אנשים של אדרנלין, חולמים לדעת איך זה מרגיש להיות  חייל קרבי? רוצים להנות ממשחק מלא אקשן והנאה עם חברים טובים או משפחה. משחק הלייזר טאג יכול להתאים לכם. תוכלו להתנתק משגרת היום יום, להעביר כמה שעות שיתנו ביטוי ליכולות האסטרטגיים שלכם. משחק לייזר טאג הוא הכי קרוב לדבר האמיתי הוא מדמה לוחמה בצורה המותאמת למציאות יחד עם פעילות חוויתית מגבשת ומהנה.

לייזר טאג

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד