צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
לייזר טאג רק באדרנלין

לייזר טאג רק באדרנלין

אחת מפעילויות האתגרים המבוקשות בארץ, היא הלייזר טאג, אשר פונה לכל שכבות האוכלוסייה, מהצעירות ועד למבוגרות ביותר, ומשלבת תכנון ואסטרטגיה, אל מול תחושת אדרנלין ואקסטרים, העוטפת את המשתתפים בפעילות.

מה זה בעצם לייזר טאג

לייזר טאג הוא משחק לוחמה, המשלב בתוכו הפגנת יכולות פיזיות ומנטליות, תוך גיבוש אסטרטגיה מלחמתית ועבודת צוות יעילה, וזאת במטרה להשיג את המטרה, ולכבוש את היעד שהוצב.  מאחורי משחק הלייזר טאג, עומדת טכנולוגיית מבוססת קרני לייזר אינפרה אדום, אשר נמצאת בתוך כלי הנשק, ומטרתה לשלוח את קרני הלייזר ולפגוע בחיישנים, אשר נמצאים על האפוד הנמצא על גופם של השחקנים.

באופן כללי, משחק הלייזר טאג מזכיר מאוד את משחק פיינטבול, אך השוני הוא ברמת הציוד, שכן בלייזר טאג, הטכנולוגיה היא קרני לייזר ולא שימוש בכדורי צבע, אשר עלולים להסב נזק גופני. בלייזר טאג מדובר בטכנולוגיה בטיחותית, היא אינה גורמת לנזקים ופגיעה גופנית. הלייזר עצמו ידידותי לסביבה, ומאושר באמצעות מכון התקנים לשימוש שאין בו סכנה למשתמש.

יתרונות משחק לייזר טאג

משחק הלייזר טאג, מביא עמו יתרונות רבים, הן ברמת החוויה העוצמתית והן מבחינת פיתוח יכולות חשיבה ואסטרטגיה. ניתן לחלק את היתרונות לכמה קטגוריות מובילות:

  1. פיתוח יכולות חשיבה – משחק הלייזר טאג הינו משחק מלחמתי, וככזה הוא מסייע בפיתוח יכולות חשיבה ואסטרטגיה, הקריטיות להצלחת במשחק ולהוביל לניצחון, שזו המטרה הסופית. המשחק מתנהל בשדה קרב פתוח, וכדי לשרוד ולא להיפגע מקרני הלייזר של היריב, עליך לפתח חשיבה מערכתית, ניהול סיכונים וגיבוש אסטרטגיות הגנה והתקפה, וליישמם בשטח. הוצאה נכונה של האסטרטגיה אל הפועל, תוביל להשלמת המשימה ולניצחון המיוחל.
  2. מיקום – משחק הלייזר טאג מאפשר עריכתו בכל מקום שנחפוץ בו, וזאת בזכות היכולות הטכנולוגיות של המשחק, שאינן מצריכות לוגיסטיקה או שעלולות לגרום נזקים, כפי שמשחק הפיינטבול עלול לגרום, באמצעות השימוש שלו בכדורי צבע.
  3. תחמושת – בשונה ממשחק הפיינטבול, בו התחמושת בדמות כדורי הצבע נגמרת לבסוף לאחר ביצוע הירי לאורך המשחק, בלייזר טאג, התחמושת לעולם לא יכולה להיגמ,ר ואין צורך בטעינה מחדש של כדורים או פרוצדורה אחרת.
  4. מיגון – משחק הלייזר טאג, לא מצריך מיגון אשר יוצר סרבול ומקשה על הנשימה. במשחק זה אין נפגעים, הלייזר לא פוצע או פוגע בגוף, ומאפשר השתתפות לכל הגילאים ללא סכנה של פגיעה ממשית בגוף.

לייזר טאג – טכנולוגייה צבאית

לפני שהלייזר טאג הגיע למחוזותינו והתפשט בכל המדינה ולמעשה בעולם כולו, הוא היה מכוון לקבוצה ספציפית שלשמה הוא הומצא והיא צבא ארה"ב, אשר השתמש בטכנולוגיית הלייזר, לצורכי אימון מתקדמים, המנטרלים כל אפשרות של פגיעה בלוחמים ותורמים לחיסכון בתחמושת. עם השנים, הטכנולוגיה עברה לשימוש כלל הציבור, במטרה לחשוף אותם ולו במעט, לכל הנושא של קרבות לחימה בשטח פתוח. יחד עם זאת, לייזר טאג עדיין משמש לאימוני יחידות מובחרות בצבא בארץ ובעולם לצורכי הכשרה מתקדמים.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד