צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש הוא יום שנועד לקרב את העובדים במקום העבודה אחד לשני מבחינה חברתית על מנת ליצור אווירה נעימה ופתוחה יותר במקום העבודה. מאמר זה נועד לעזור לכם לתכנן ימי גיבוש מוצלחים ונעימים.

מה כדאי לדעת כאשר בונים יום גיבוש לעובדים?

יום גיבוש מוצלח בנוי על שני דברים עיקריים, חוויה וערך מוסף. בנוסף על חוויה של הנאה חשוב כי האנשים יקבלו מהיום הזה מסר כלשהו, לכן חשוב לשלב אטרקציות שונות עם אנשים מעניינים שיבואו להרצות. הדבר החשוב ביותר בימי גיבוש הוא להתאים את הפעילות לאופי הקבוצה.
יש לקחת בחשבון גורמים כמו מספר משתתפים, תקציב, וגורמים נוספים כמו אנשים מבוגרים או מוגבלים ונשים הרות. התניידות ברכבים פרטיים תחסוך כסף אך עלולה ליצור בעיות חניה שכדאי לחשוב עליהם מראש.

יום גיבוש לעובדים, משימות צוות O.D.T בשטח יום גיבוש לעובדים 

 

אז לאן נלך?

חשוב מאוד להקדיש מחשבה לא רק לאטרקציה שמציעים אלא גם למרחק שיש לנסוע. אם תאלצו לנסוע רחוק עבור אטרקציה ברמה בינונית הדבר עלול לפגוע במטרה של היום. חשוב לחשוב על כדאיות האטרקציה מול המרחק של הנסיעה. חשוב לחלק את היום בצורה חכמה ומסודרת, ולחשב זמנים לעצירה עבור ארוחות, מנוחה ושירותים – בעיקר אם הנסיעה היא ארוכה.

מתי יוצאים?

מקומות שונים משתנים בהתאם לעונות השנה לכן חשוב להתאים את בחירת המום לעונה, מקומות מסוימים יכולים להיות עמוסים בקיץ וכדאי לחשוב על אופציה של הגעה בעונה אחרת. כמובן חשוב להתאים את הפעילות למזג האוויר הצפוי על מנת לא להפוך את החוויה לסיוט. יש לחשוב גם על אפשרויות חלופיות במקרה של מזג אוויר קיצוני.

אז מי יוצא ליום גיבוש?

במידה ומתכננים ימי גיבוש לעובדים בלבד יש לחשוב בצורה שונה מאשר אם מחליטים להוציא את העובדים יחד עם בני משפחותיהם. ולכן יש להתאים את הפעילות לכל הגילאים שאמורים להיות חלק מהיום. בחירה בטיול ג'יפים או שיט בקיאקים לא תמיד מתאימה לכל הגילאים וחבל שיהיו עובדים שיאלצו להישאר בצד במקום להנות.

פעילות דרך

אם בחרתם להגיע למקום עם אוטובוס, כדאי לדאוג להפעלות בדרך על מנת שהנסיעה תעבור בנעימים בעיקר אם הדרך ארוכה.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד