צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מה מומלץ לארגן עבור יום כיף לחברות

מה מומלץ לארגן עבור יום כיף לחברות

 

יום כיף לחברות

ימי כיף בארגונים מאפשרים מפגש איכותי מעבר לשעות העבודה הלחוצות. הם מאפשרים יציאה מהשגרה, הכרות שונה ומעמיקה יותר עם העמיתים לעבודה. ימי הכיף מאפשרים גיבוש לצוות עובדים או מנהלים וחזרה לעבודה עם כוחות מחודשים. מעסיקים שמבינים את החשיבות של ימי כיף מעניקים זאת לעובדיהם אחת לחצי שנה לפחות. מרבית אירועי יום כיף לחברות מתבצעים בחוץ באווירה שונה ומאפשרים פעילות פיזית או מנטלית.

5 רעיונות עבור יום כיף לחברות:

 

    1. סרט- לרוב בימי כיף הסרטים שהמעסיקים מעניקים יהיו בהקרנה פרטית. סרט זו אופציה טובה, אך יש לקחת בחשבון שאין יותר מידי דינמיקה בין העובדים מעבר להחלפת רשמים קלה. לכן מומלץ ללות את הסרט בארוחה משותפת לפני או אחרי.

 

    1. סדנאות מנהלים- ניתן להתאים מגוון סדנאות חוויתיות כדוגמת בישול, מנהיגות, בניה, יצירה בחומרים שונים ועוד. העובדים יוכלו להנות פעילות חוויתית מהנה עם ערך מוסף, יחד עם דינמיקה קבוצתית מגבשת.

 

    1. קריוקי- שירה באמצעות מקרופון מקצועי במקום שמציע חווית קריוקי עם כל המאפיינים הנדרשם. דבר המאפשר לבטא את היכולות המוזיקליים של העובדים. ולהנות מערב שירה וריקודים.

 

    1. משחקי אקסטרים- קיימים מגוון משחקים מאתגרים כדוגמת משחקי לייזר טאג, או משחקי פיינטבול המאפשרים חוויה של לוחמה בצבע. משחקים אלו מלאים אדרנלין ומספקים פעילות מרגשת. מתאים לחובבי האקסטרים ומאפשרים גיבוש והנאה מרובה לעובדים.

 

    1. פארק מים- בייחוד בימי הקיץ החמים, פארק מים נחשב למקום אטרקטיבי במיוחד. מאפשר לעובדים לצאת מהשיגרה. להיכנס לעולם אחר של בריכות ומגלשות אקסטרים ולהעביר שעות של הנאה וגיבוש.

 

בעלי חברות, אתם כבר מבינים שעובדים טובים הם עובדים מרוצים ומגובשים. תאפשרו להם להנות מפעילות שונה בשעות העבודה. עדיף כזו שתאתגר אותם. תתן להם אפשרות לבטא את הכישורים שלהם ותאפשר להם לחזור למשרד מלאי אנרגיה וכוחות מחודשים. תבחרו את הפעילות לפי ההעדפה של העובדים. בין אם הם אנשי טבע, אנשי אקסטרים, או אנשי יצירה. הכי חשוב שתאפשרו להם לצאת מהשגרה.

מוזמנים ליצור קשר! חייגו 1700-50-56-50

 יום כיף לחברות יום כיף חברת אפלייד

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד