צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

משחקי פיינטבול

כשצבע, תנועה, והמון אדרנלין נפגשים זהו מתכון בטוח ליום מהנה במיוחד. לכן משחקי פיינטבול הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות. הלחימה, האקשן, שיתוף פעולה בין חברי צוות מול הצוות השני יוצר משחק כיפי במיוחד. משחקי פיינטבול הפכו להיות חלק מימי גיבוש למקומות עבודה, ימי הולדת מסיבות רווקים/ות, משחקי פיינטבול באדרנלין בשטח, שאנו מארגנים בקבוצת אדרנלין בשטח מלווים תמיד במדריכים שיהיו איתכם לכל דבר שתצטרכו וידאגו שתיהנו, לא משנה מי המנצח. אנחנו יודעים איך להפוך ליום הכולל משחקי פיינטבול ליום מגבש, מהנה ומשחרר. אז זה הזמן להצטרף!

פיינטבול

פיינטבול חולון

משחקי פיינטבול באדרנלין בשטח נערכים במספר מקומות בארץ, כולל פיינטבול בחולון, במתחם שלנו של אדרנלין בשטח בחולון. פארק אתגרים של אדרנלין בשטח נמצא במרכז הארץ ולכן כשאומרים פיינטבול חולון מתכוונים פעמים רבות לפארק אתגרים של אדרנלין בשטח בו מעבר למשחקי פיינטבול יש הרבה מאוד אופציות אחרות כמו פארק חבלים, מתחם לייזר טאג, מתחם קיר טיפוס ושלל אפשרויות נוספות. במתחם פיינטבול חולון נערכים משחקי פיינטבול כפעילות מרכזית בימי גיבוש של מקומות עבודה באזור, משפחות שבאות ליהנות וחברים שמחפשים פעילות קצת אחרת.

משחקי פיינטבול

אין ספק שמשחקי פיינטבול מכילים הכל מהכל, גם אקשן ואדרנלין, פעילות שנותנת למשתתפים בה קודם כל לצאת מהשגרה, לרוץ, להסתתר, להשתחרר… משחקי פיינטבול יש בהם חזרה לילדות וכאשר הם מהווים חלק מיום גיבוש במקומות עבודה אין כמו לראות את המנהל הרציני שאתם רגילים לראות פתאום רץ, משתולל, לבוש חליפה מיוחדת שתראו רק במשחקי פיינטבול ועליה כתמי צבע בשלל צבעים (אם הוא בקבוצה שלכם שימו לב איך להגן עליו קצת…). אנחנו באדרנלין בשטח מפעילים משחקי פיינטבול כבר שנים, מנוסים מאוד בתחום ומציעים גם מגוון אפשרויות נוספות מלבד משחקי פיינטבול, כולל סדנאות בישול לקבוצות ושפע של אפשרויות בהתאם לקבוצה, גודלה, והרכבה.

ציוד פיינטבול

משחקי פיינטבול מוצלחים אי אפשר לארגן אם לא מצויידים היטב בכל הציוד הנדרש. ציוד פיינטבול מרכזי הוא כמובן כדורי הפיינטבול המהווים בסיס למשחק. כמות כדורי פיינטבול אף קובעים את המחיר עבור המשחק כי הם נחשבים לציוד פיינטבול היקר ביותר. מעבר לכדורים, ציוד פיינטבול כולל גם חליפות שיש לספק במידה מתאימה, רובה פיינטבול שגם הוא צריך להיות בכמות שתספיק לכל חברי הקבוצה. אנו באדרנלין בשטח נמצאים בתחום הפיינטבול כבר זמן רב, מנוסים ובעלי ציוד פיינטבול בכמות המתאימה גם לקבוצות גדולות. אנו נדאג לכך שתיהנו ממשחק איכותי, כיפי ומהנה.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד