צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

משחקי צוות (O.D.T)

בכל יום כיף אנחנו שואפים לתת לעובדים הזדמנות לנוח משגרת העבודה. ימי כיף של חברת אדרנלין בשטח מאפשרים לכם לנצל את יום הכיף ולהפוך אותו מיום של מנוחה מוחלטת ליום כיף שבו גם מתגבשים וגם נהנים.

רווחתם של העובדים היא חשובה לתפקוד של העסק כולו ויכולה לתרום באופן ישיר גם לעליית הרווחים. השקעה בימי כיף תורמת לגיבוש הצוות, לשביעות רצונות וכך גם לרווחי העסק או הארגון. בדיוק בגלל זה מדובר בהשקעה משתלמת שהיא גם הכרחית ונחוצה ביותר.

מטרת משחקי פיתוח צוות הינה פיתוח ואימון עבודת צוות בעזרת משימות מורכבות. במשחקי פיתוח צוות הפעילות מפתחת חשיבה יצירתית ועבודת צוות בתנאי לחץ. פעילות משחקי פיתוח צוות הינה משעשעת מאוד ומלאה בחוויות מיוחדות ומצחיקות.

באמצעות משחקי הצוות שלנו תוכלו ליצור צוות מגובש וחברתי, בצורה חווייתית ומהנה. משחקי הצוות שלנו פותחו ותוכננו כדי ליצור גיבוש בצורה שאינה פורמלית ובאופן שיגרור הנאה והרבה כיף.

משחקי צוות (O.D.T)

משחקי פיתוח צוות לדוגמא:

משימת מרבה רגלים- במשימה זו נדרשת הקבוצה להעביר את כל חבריה ממקום למקום בעזרת מכשיר הנקרא "מרבה רגליים " משימה זו דורשת תזמון קבוצתי מדויק והקשבה הדדית.

משימת מעבר נהר התנינים- במשימה זו נדרשת הקבוצה לעבור את נהר התנינים בעזרת חפצים קטנים וגדולים ובמינימום זמן, משימה זו דורשת חשיבה קבוצתית ועבודת צוות.

מעבר האלמנה השחורה- במשימה זו נדרשת הקבוצה לעבור את ביתה של האלמנה השחורה בעזרת תמיכה ועזרה הדדית וחשיבה יצירתית. ועוד משימות רבות ומגוונות...

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד