צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
סדנאות בישול בשטח

סדנאות בישול בשטח

חלק מכל יום גיבוש או יום כיף הוא האוכל. גם עובדים חובבי אקשן ומלאי אדרנלין יצפו ביום כיף או יום גיבוש לחלק של האוכל וישמחו לאוכל מושקע. לכן, סדנאות בישול בשטח יזכו תמיד לתגובות של שמחה. הן כוללות בתוכן גם את האקשן והעניין וגם את התוצאה שהיא ארוחה כיפית, מהנה, טעימה וגם בריאה, כי סדנאות בישול בשטח נעזרות גם באמצעים שישנם בטבע שסביב כמו צמחים ועלים שנותנים לארוחה ניחוח מרענן. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מארגנים בין יתר הפעילויות שלנו גם סדנאות בישול בשטח בהן שיתוף פעולה, עבודת צוות וקולינריה נפגשים.

 

סדנאות בישול פוייקה

אחד מסוגי סדנאות בישול שטח המבוקשים והאהובים הוא סדנאות בישול בפוייקה. סדנאות בישול פוייקה הן גם תחרות בין שתי קבוצות בהן חברי הקבוצה משתפים ביניהם פעולה בבישול בתוך סיר פוייקה, סיר הברזל המוכר ובעל המראה האותנטי. התבשיל הנהדר כולל את הפויקה- גרגרי החיטה יחד עם מגוון ירקות, תבלינים וגם צמחים (רק מוכרים וראויים למאכל…) הצומחים בשטח. התמודדות עם כמות מסוימת של משאבים, יצירתיות ועבודת צוות הן חלק בלתי נפרד מסדנאות בישול שטח בכלל וסדנאות בישול פוייקה בפרט. בסדנאות אלה המשפט: תאכלו את מה שבישלתם נכון יותר מתמיד… אבל אין מה לדאוג, מהניסיון הרב שלנו בארגון סדנאות בישול, הקבוצות תמיד נהנות ומרגישות סיפוק ממה שבישלו.

סדנאות עבודת צוות

ימי כיף ו ימי גיבוש בחברה מיועדים אמנם בעיקר לכיף והנאה, אך במהלכם עוברים פעמים רבות צוות העובדים סדנאות עבודת צוות. סדנאות עבודת צוות באות להטמיע עוד יותר ולחדד ערכים שיעזרו לאחר מכן גם בעבודה כמו שיתוף פעולה, יצירתיות, חשיבה עצמאית, התמודדות עם מצב נתון ועוד. סדנאות בישול שטח מהוות לרוב חלק מסדנאות עבודת צוות או אפילו מהוות סדנה בפני עצמה. במהלך סדנאות עבודת צוות ידרשו חברי הקבוצה במשימות השונות לעבוד כיחידה אחת אך הן נותנות גם לכל חבר בקבוצה להביא עצמו לידי ביטוי, לתרום לקבוצה בחוזקות שלו ולהישען על הקבוצה בחולשות שלו. סדנאות בישול שטח כוללות ערכים אלה בתוכן כשבסוף גם נהנים חברי הקבוצה מן התוצאה.

סדנא ליום גיבוש לעובדי חברה

יום כיף הבנוי בחוכמה הוא כזה בו העובדים נהנים ומרגישים כיף ושחרור אמיתיים אך תוך כדי כך עוברים סדנא ליום גיבוש לעובדי חברה כמעט מבלי להרגיש שהם נמצאים בסדנא. סדנא ליום גיבוש לעובדי חברה הכוללת סדנאות בישול בשטח תיתן לעובדים להרגיש כיף וסיפוק של ממש ותוך כדי גם ללמוד לעבוד בעבודת צוות, לסמוך זה על זה, להיות יצירתיים ועוד ערכים שכל מנהל חברה רוצה להטמיע בעובדיו. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מומחים בשילוב המנצח בין הנאה ללמידה והטמעת ערכים בעובדים.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד