צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

סדנא לבניית רפסודה

סדנא לבניית רפסודה בקבוצת אדרנלין

הסדנא הינה סדנת מנהלים המשלבת עבודה בשיתוף פעולה וחלוקת תפקידים מביאה לידי ביטוי את החשיבות שבתכנון המוקדם, עבודה יעילה, שימוש נכון במשאבים הקיימים ומקסום התוצאות. במהלך הסדנה יתבקשו המשתתפים לבנות רפסודה בעזרת מס' חלקים שיעמדו לרשום, ולאחר מכן יצטרכו להעביר בשיט את חברי הקבוצה מנקודה אחת לשנייה.

הסדנא מורכבת מתחרות קבוצתית בה על חברי הקבוצה לבנות רפסודה בעזרת פרודוקטים (כגון: סנדות, חביות, חבלים וכדומה). במהלך הסדנא נדרשים חברי הקבוצה להתחרות במספר משימות צוות ODT לצורך השגת פרודוקטים לשדרוג בניית הרפסודה. לאחר בניית הרפסודה על המשתתפים לבחור ולהשיט 5 מחברי הקבוצה על גבי הרפסודה שבנו. הפעילות אורכת כשעה וחצי- שעתיים והינה פעילות מגבשת, ושמה דגש על עבודת צוות חלוקת תפקידים ועוד. הפעילות מאוד מומלצת לימי הקיץ החמים.

בשלב הראשון לכל קבוצה יינתן זמן לתכנון שיכלול את כל המרכבים והמשאבים העומדים לרשותם לרבות זמן, כוח אדם, מס החלקים ואיכות שלהם וכו'...

בשלב השני יהיה על חברי הקבוצה להשיט 3 מחברי הקבוצה מנקודה לנקודה ולהתחרות בקבוצה המקבילה.

בשלב השלישי יתנהל דיון מעמיק בין חברי הקבוצה אודות הפעילות וההתנהלות בתוכה של כל חברי הקבוצה.

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

לפרטים על עולם הסדנאות שלנו
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד