צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
פארק אקסטרים לילדים

פארק אקסטרים לילדים

הורים רבים מתלוננים לא מעט על כך שילדיהם צמודים למסכים, שהם אינם פעילים מספיק וכל פעילותם מסתכמת בהזזת האצבע על המסך. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח, מניסיון של שנים, יודעים שכל מה שיש לעשות הוא לפתוח לילדים אפשרויות נוספות. פארק אתגרים של קבוצת אדרנלין בשטח הוא פארק אקסטרים לילדים המציע לילדים מגוון אטרקציות ופעילויות. אנו רואים עד כמה, כשהילדים מקבלים הזדמנות לעזוב את המסך הם מחבקים אותה בשתי ידיים. פארק אקסטרים לילדים מספק להם מגוון אפשרויות לתנועה ופעילות, מפארק חבלים דרך מתחם פיינטבול ולייזר טאג ועד מתחם קיר טיפוס מהנה.

פארק אקסטרים לילדים ומבוגרים

בתוך פארק אתגרים שלנו יש פארק חבלים המציע אפשרויות טיפוס ותנועה לכל הגילאים, מתחם קיר טיפוס ושלל פעילויות. הפארק לא מיועד רק לילדים אלא גם למבוגרים. אנו עורכים סדנאות, ימי כיף וימי גיבוש לעובדים, ימי הולדת ועוד.

פארק חבלים לילדים

אחת האטרקציות הבולטות שכולל פארק  לילדים ופארק אתגרי באופן כללי הוא פארק חבלים. פארק חבלים כולל בתוכו מספר מתקני חבלים בהם תצטרכו לעבור בין חבלים בגבהים שונים, לטפס על חבלים בצורת רשת עכביש, או בצורת רשת שתי וערב. החבלים הם בגבהים שונים כך שמתאימים לטווח רחב של גילאים. לכן פארק חבלים של אדרנלין בשטח הוא לא רק פארק לילדים, אלא גם למבוגרים. אז זה הזמן שלכם המבוגרים לתת דוגמה, לעזוב רגע בצד את הסמארטפון ולהקדיש את כל הזמן גם לילדים וגם לעצמכם. הבוס יחכה קצת...

פארק אקסטרים

פארק  לילדים כולל בתוכו בין היתר פארק אקסטרים. פארק אתגרים של אדרנלין בשטח משלב בין פארק אקסטרים לפארק עם פעילויות שהן פחות אקסטרים ויותר משחק כמו קארטינג פדלים, ירי בחץ וקשת או מתחם הפיינטבול. ימי כיף או סדנאות הנערכים למבוגרים, למשל עובדי חברה, יכולים לכלול סדנאות ופעילויות מגוונות כמו משחק המירוץ למיליון, סדנת בישול, סדנת ההישרדות ועוד. אנו באדרנלין בשטח בעלי ניסיון רב ודואגים לפעילויות מהנות לכולם, גם פארק אקסטרים לחובבי האקסטרים וגם מגוון פעילויות מעשירות ומעצימות לכולם.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד