צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
פארק חבלים – בילוי שכולו בריאות ובטיחות

פארק חבלים – בילוי שכולו בריאות ובטיחות

פארק חבלים הוא למעשה פארק הרפתקאות המציע מגוון רחב של פעילויות ואלמנטים אתגריים המבוססים על פעילות עם חבלים, החל ממסלול אתגרי עם חבלים הנישאים לגובה של 6 מטרים ועד קיר טיפוס וכו', לצד מתקנים תחרותיים מרתקים אחרים כמו פיינטבול או לייזר טאג.

פארק חבלים מציע הרפתקאות מלאות אדרנלין למבוגרים וילדים כאחד וחוויה משותפת חדשה וייחודית מסוגה, לכל הגילאים ולמגוון של יעדים.

בטיחות מעל הכל!

ישנה כמובן חשיבות רבה לשמירה על רמת בטיחות גבוהה בפארק, למען המבקרים וההורים וכדי להבטיח את שלום כולם. הבטיחות מושגת, בין השאר, באמצעות בדיקות קבועות ומקצועיות המוודאות את מצבם של המתקנים השונים בפארק, כולל ציוד הרתמות המגן על המטפסים. בדיקות אלה מבטיחות שכל מתקן עומד מוכן ומזומן לפעילות האתגרית של כל ההרפתקנים שנאחזים, גולשים או מטפסים על החבלים. כמו כן ישנה הקפדה על העמדת צוות עובדים מיומן ומקצועי האחראי לפקח, להדריך, לשמור על הסדר בכל פעילויות הפארק על מנת למנוע פגיעות מיותרות כמו תאונות או פציעות ספורט וכל נזק נלווה אחר אפשרי.

פעילות מהנה מלאת בריאות

מלבד היותו של פארק החבלים, גן עדן להרפתקאות, הוא מספק גם הנאה ופעילויות שבצדן כמה יתרונות בריאותיים לילדים ולמבוגרים:

  1. שריפת קלוריות - תוך כדי הנאה מפעילויות הרפתקניות שונות כמו סנפלינג, טיפוס על קיר או מעבר על גשר חבלים, אתם גם שורפים קלוריות. אין דרך מהנה מזאת, לשרוף שומנים.
  2. סילוק לחצים ומתחים נפשיים - פעילות ברמת אדרנלין גבוהה, חושפת אתכם ל׳פחד טוב׳. למרות החששות המלוות לעתים בעת המעבר על גשר החבלים או הטיפוס על הגשר התלוי, המוח תופס פעילויות אלה כ׳בטוחות׳ או ׳צפויות׳ – כך שההיתלות והטיפוס הופכים להיות מעין ׳טיפוליים׳, במיוחד כאשר אתם מעזים לצרוח בהתרגשות מרוב פחד המעורב בעליצות.
  3. ריענון מצב הרוח - עומס האדרנלין העז המציף את הגוף לאחר הפעילות האתגרית, ישאיר אתכם נרגשים ומאושרים. ככול שאתם עולים יותר גבוה, כך הגוף משתחרר יותר אנדורפינים במהלך הירידה. שחרור מוגבר של אנדורפינים מגביר את הערנות וגורם לכם להיות מלאים באנרגיה. אין ספק שפארק חבלים הרפתקני מציע דרך נהדרת להימלט מדאגות היום יום ו׳לשכוח מהצרות׳.
  4. אימון מזדמן - כשאתם מאמצים לליבכם את הריגושים, וכשאתם מעצימים את פעולת השרירים – אתם חיים את הרגע במלואו. הגוף אומר לכם ״עוד, עוד...״ ומעודד אתכם לחבק את הריגוש. כשאתם עוברים את מסלול החבלים המרתק והמאתגר שמציע לכם הפארק, הפעילות האתגרית עצמה עוזרת לכם באופן טבעי לגמרי, לחזק את השרירים ולהזיע כהוגן.

פעילות מותאמת לכל סוג אירוע

פארק חבלים, לצד כל המשחקים המשעשעים והתחרותיים שהוא מציע, מתאים כאטרקציה אידאלית לכל סוג של אירוע, בין אם זו חגיגה פרטית כמו חגיגת בר מצווה או מסיבת יום הולדת או יום כיף ארגוני כמו יום גיבוש לעובדים  שיכול לתת מענה מדויק ליעדי הארגון, כמו:

  • חיזוק הקשרים הבינאישיים
  • הגברת שיתופי הפעולה בין חברי הצוות
  • הגברת המוטיבציה ועוד.
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד