פארק מוטורי לילדים

הורים רבים מתלוננים לא מעט על כך שילדיהם צמודים למסכים, שהם אינם פעילים מספיק וכל פעילותם מסתכמת בהזזת האצבע על המסך. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח, מניסיון של שנים, יודעים שכל מה שיש לעשות הוא לפתוח לילדים אפשרויות נוספות. פארק אתגרים של קבוצת אדרנלין בשטח הוא פארק מוטורי לילדים המציע לילדים מגוון אטרקציות ופעילויות. אנו רואים עד כמה, כשהילדים מקבלים הזדמנות לעזוב את המסך הם מחבקים אותה בשתי ידיים. פארק מוטורי לילדים מספק להם מגוון אפשרויות לתנועה ופעילות, מפארק חבלים דרך מתחם פיינטבול ולייזר טאג ועד מתחם קיר טיפוס מהנה.

פארק אקסטרים מליסקופף

כשחשבנו ותכננו פארק מוטורי לילדים שיהיה הפארק של קבוצת אדרנלין בשטח קיבלנו השראה מפארק מקסים ביער השחור שבגרמניה: פארק אקסטרים מליסקופף. פארק אקסטרים מליסקופף הוא פארק מוטורי לילדים ולמבוגרים, מלא באטרקציות, כולל מגלשות הרים, אומגות ועוד ומומלץ בחום כשתגיעו ליער השחור, אך עד אז יש לכם אופציה נהדרת כאן בארץ שלנו. בפארק אתגרים שלנו, כמו בפארק אקסטרים מליסקופף יש פארק חבלים המציע אפשרויות טיפוס ותנועה לכל הגילאים, מתחם קיר טיפוס ושלל פעילויות. הפארק לא מיועד רק לילדים אלא גם למבוגרים. אנו עורכים סדנאות, ימי כיף וימי גיבוש לעובדים, ימי הולדת ועוד.

פארק חבלים

אחת האטרקציות הבולטות שכולל פארק מוטורי לילדים ופארק אתגרי באופן כללי הוא פארק חבלים. פארק חבלים כולל בתוכו מספר מתקני חבלים בהם תצטרכו לעבור בין חבלים בגבהים שונים, לטפס על חבלים בצורת רשת עכביש, או בצורת רשת שתי וערב. החבלים הם בגבהים שונים כך שמתאימים לטווח רחב של גילאים. לכן פארק חבלים של אדרנלין בשטח הוא לא רק פארק מוטורי לילדים אלא גם למבוגרים. אז זה הזמן שלכם המבוגרים לתת דוגמה, לעזוב רגע בצד את הסמארטפון ולהקדיש את כל הזמן גם לילדים וגם לעצמכם. הבוס יחכה קצת…

פארק אקסטרים

פארק מוטורי לילדים כולל בתוכו בין היתר פארק אקסטרים. פארק אתגרים של אדרנלין בשטח משלב בין פארק אקסטרים לפארק עם פעילויות שהן פחות אקסטרים ויותר משחק כמו קארטינג פדלים, ירי בחץ וקשת או מתחם הפיינטבול. ימי כיף או סדנאות הנערכים למבוגרים, למשל עובדי חברה, יכולים לכלול סדנאות ופעילויות מגוונות כמו משחק המירוץ למיליון, סדנת בישול, סדנת ההישרדות ועוד. אנו באדרנלין בשטח בעלי ניסיון רב ודואגים לפעילויות מהנות לכולם, גם פארק אקסטרים לחובבי האקסטרים וגם מגוון פעילויות מעשירות ומעצימות לכולם.

אתר של ימי כיף, פיינטבול, אדרנלין, ימי הולדת בפארק