צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

פעילויות לילדים בקורונה

עוד מעט חלים חגי תשרי, ויחד איתם מגיע הצורך הגדול בתעסוקה לילדים. מציאת פעילויות לילדים בקורונה בתקופת החגים עלולה להיות משימה לא כל כך פשוטה, שכן יש איסור על התקהלויות וכניסה בקפסולות למקומות השונים. מכוון שאנו יודעים שפעילויות לילדים בתקופת הקורונה זהו דבר לא פשוט, חשוב לנו שתדעו שבפארק אתגרים אדרנלין בשטח תוכלו לבלות עם הילדים בכיף, ללא זמן המתנה ממושך וללא דאגה מהתקהלויות עם אנשים זרים.

פעילויות לילדים בקורונה

פעילויות לילדים בקורונה- פארק אתגרים אדרנלין בשטח

פארק אתגרים אדרנלין בשטח מציע מגוון רחב של פעילויות לילדים בקורונה, אצלנו בפארק תוכלו ליהנות מימי כיף במהלך החגים וללא דאגות מנגיף הקורונה, כל המתחם עובר חיטוי לאחר כל פעילות ובנוסף לכך הפארק משתרע על גבי שטח מאוד גדול ולכן לא תחושו בצפיפות ולא תצטרכו להמתין יותר מדי זמן כדי להתחיל פעילות.

ברור לנו שהמתנה ממושכת עם ילדים קטנים לא באה בחשבון ולכן כל שעליכם לעשות הוא לתאם אתנו מראש את היום שאתם מגיעים, שעה ואיזה פעילויות תרצו להזמין ואנו נדאג לצוות מדריכים מיומן שיהיה לרשותכם לאורך כל משך השהייה בפארק אתגרים.

פעילויות מיוחדות לילדים ולהורים

אנו בטוחים שלאחר החופש הגדול הזה חרשתם על כל פעילות אפשרית עם הילדים מג'ימבורי ועד גן חיות, אך אם אתם רוצים לעשות עם הילדים פעילויות שהן באמת מיוחדות ושוות, כדאי שתגיעו אל פארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון ותבינו מהי הנאה אמתית. במתחם של אדרנלין בשטח גם ההורים וגם הילדים יכולים ליהנות, במקום שתשבו בצד שעות ותמתינו עד שהילדים יסיימו, אתם יכולים גם לקחת חלק בחוויה וליהנות מפעילות משותפת עם הילדים, כמו: משחקי לייזר טאג, משחקי פיינטבול, קיר טיפוס, פארק חבלים ועוד.

רוצים ליהנות יחד עם הילדים מפעילויות שוות בחגים? חייגו 1700-50-56-50 ושריינו עוד היום את הגעתכם.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד