צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ירי ספורטיבי

ירי ספורטיבי חוויה לכל הגילאים

התחרות הינה תחרות קבוצתית של ירי ספורטיבי. התחרות כוללת מספר שלבים ברמת קושי עולה. לפני כל שלב הקבוצה מבצעת הכנה ותכנון של ביצוע המשימה. בשלב הראשון מתבצע ירי למטרות בצורה חופשית לאחר הדרכה קצרה. בשלב השני הקבוצה מתחרה בקבוצה המקבילה בירי במצבים שונים כגון מרוץ שליחים, ירי בתמיכה קבוצתית ועוד. בשלב השלישי מתקיימת תחרות קבוצתית של "השיכור"  ו "הצלף העיוור ".

תחרות הירי הספורטיבי משלבת ירי תחרותי הדורש תכנון קבוצתי, אימון מקדים וביצוע משימות מגוונות, הירי מתבצע על מטרות בעזרת רובה צבע. הפעילות משעשעת מאוד קלה ומתאימה לכל הגילאים. ניתן לשלב עם עוד אטרקציה מתוך מגוון הפעילויות בפארק אתגרים אדרנלין חולון.

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

לפרטים נוספים והזמנות
לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד